Administracja stron internetowych Joomla

System Joomla należy do mniej intuicyjnych systemów CMS pod względem obsługi. Wielu właścicielu firm zgłasza się do mnie z powodu, że nie potrafią dodać/usunąć pewnych elementów na stronie internetowej. Nic dziwnego, sam panel Joomla nic nie mówi, dodatkowo jest wiele stylów kodowania takich stron stąd poradniki mogą się zdać na nic, co więcej próby administracji strony bez odpowiedniej wiedzy mogą doprowadzić do całkowitego uszkodzenia strony internetowej. Pamiętajmy także o konieczności aktualizacji systemu oraz rozszerzeń (dodatków), które są użyte na stronie. Bez nadzorowania wersji po jakimś czasie (około 1 rok) istnieje duże prawdopodobieństwo, że strona ulegnie awarii.

Administracja Joomla stron

Dlaczego administracja strony na Joomla jest ważna?


Najważniejszym powodem jest zabezpieczenie przepływu danych użytkowników. W dzisiejszych czasach strony internetowe narażone są na ataki wirusów (gama złego oprogramowania jest naprawdę duża) i hackerów. Co chce osiągnąć hacker atakując twoja stronę internetowa? Bardzo prawdopodobne, że chodzi mu o dane twoje i twoich użytkowników. Wyłączenie strony internetowej przez hackera to naprawdę nic z tym co może zrobić. Wielu z nich ustawia złośliwe przekierowania na strony pornograficzne lub osadza swoje skrypty w naszym kodzie. Co ciekawe te kody zaczynają same działać po jakimś czasie. W wielu przypadkach, przez takie negatywne działania wiele firm było zmuszone do rebrandignu lub całkowitego zamknięcia działalności ze względu na zniszczoną opinię na rynku. Pamiętajmy, że strona internetowa jest nasza wizytówką!

Co otrzymasz w ramach administracji strony?

  • 1 godzinę administracji w miesiącu, którą możesz wykorzystać na dodawanie,usuwanie pewnych elementów na stronie.
  • Kopie bezpieczeństwa strony robioną regularnie co miesiąc
  • Aktualizacja systemu, rozszerzeń
  • Zabezpieczenie strony przed atakami wirusów
  • Co miesięczną godzinę konsultacji
Administracja Stron internetowych opartych na systemie Wordpress

Jaki jest koszt administracji?


Całkowity koszt administracji strony wynosi 100zł netto/miesięcznie. Jeżeli potrzebujesz jednorazowej pomocy nie abonamentowej to zapraszamy do kontaktu: mailowego: biuro@agencja-display.pl W ciągu 48h dostaniesz rzetelną wycenę administracji.