Administracja sklepów internetowych na Woocommerce

Posiadasz własny sklep internetowy, który został stworzony na systemie Wordpress z dodatkiem Woocommerce? Wielu przedsiębiorców zgłaszających się do nas szuka zespołu, który zadba o bezpieczeństwo sklepu internetowego oraz pomoże w zarządzaniu nim. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta oferujemy kompleksową pomoc w administracji sklepu internetowego. Jak dobrze wiemy zagrożenie sklepów internetowych jest dosyć wysokie, wynika to z faktu, że jest to źródło danych klientów. Wiele niepowołanych osób jak hackerzy, wirusy dążą do pozyskania tych danych i wykorzystania ich we własnych celach.

Administracja sklepów internetowych na woocommerce

Dlaczego warto zadbać o bezpieczeństwo sklepu?


Odpowiedź jest dosyć prosta, ponieważ żadne właściciel sklepu internetowego nie chce dopuścić do tego aby dane jego klientów wypłynęły do sieci. Jak zadbać o to aby tak się nie stało? Przede wszystkim trzeba zadbać o aktualne wersje systemu jak i jego dodatków. Co jeżeli nie zadbamy o to? Aktualizacje są wypuszczane w celu załatania dziur bezpieczeństwa przez które może się dostać potencjalne zagrożenie naszego sklepu. Jeżeli zaniedbamy aktualizacje to istnieje duża szansa, że ktoś dostanie się do naszego sklepu internetowego.

Co otrzymasz w ramach administracja sklepu internetowego?

  • 2 godziny administracji w miesiącu, którą możesz wykorzystać na zmiany na sklepie internetowym (np. dodawanie nowych produktów)
  • Kopie bezpieczeństwa robioną regularnie co miesiąc
  • Aktualizacje systemu sklepu
  • Zabezpieczenie sklepu internetowego przed atakami wirusów i stały monitoring
  • Co miesiąc godzinę konsultacji, którą możesz wykorzystać na planowanie odpowiednich ruchów na sklepie internetowym
Administracja Stron internetowych opartych na systemie Wordpress

Jaki jest koszt administracji sklepu?


Całkowity koszt administracji sklepu internetowego wynosi 200zł netto/miesięcznie. Jeżeli potrzebujesz jednorazowej pomocy bez abonamentu miesięcznego to zapraszamy do kontaktu mailowego: biuro@agencja-display.pl W ciągu 48h dostaniesz rzetelną wycenę działań.