Administracja stron internetowych na Wordpress

Posiadasz stronę internetową na systemie CMS Wordpress i nie masz czasu na administrację? Chętnię Cię odciążymy od takich prac jak aktualizacja systemu/wtyczek i naprawy błędów. Każdy przedsiębiorca posiadający stronę internetową na systemie CMS musi być świadomy, że bez regularnej administracji jest narażony na uszkodzenie swojej witryny. W dzisiejszych czasach szczególnie strony internetowe są narażone na ataki wirusów i hackerów. Po co hacker ma atakować twoją stronę? Zazwyczaj chodzi o dane: użytkowników klientów, lub zniszczenie marki firmy poprzez ustawienie złośliwych przekierowań na portale pornograficzne lub podobne.

Administracja Wordpress stron

Dlaczego administracja strony na systemie Wordpress jest ważna?


Powodów jest wiele, przede wszystkim chodzi o bezpieczeństwo danych na stronie internetowej. Podczas swojej kilkuletniej przygody z programowaniem napotkałem wiele przypadków ataków na stronę internetową. W wielu przypadkach okazał się to nie groźny atak, który spowodował tylko przekierowania na inne strony, które szybko udało się naprawić., jednak było też kilka przypadków przez które właściciele firm musieli zrobić rebrandig marki a nawet zamknąć biznes z powodu zepsutej opinii na rynku w jakim działali. Wybierając moje usługi zapewniam, że twoja witryna internetowa będzie bezpieczna.

Co otrzymasz w ramach administracji strony?

  • 1 godzinę miesięcznie na dodawanie treści, obrazków, podstron na swojej stronie
  • Kopie bezpieczeństwa strony robioną regularnie co miesiąc
  • Aktualizacje wtyczek, systemu
  • Zabezpieczenie strony przed atakami wirusów i hackerów
  • Co miesięczną godzinę konsultacji
  • Odwirusowanie strony WordPress (indywidualna wycena).
Administracja Stron internetowych opartych na systemie Wordpress

Jaki jest koszt administracji?


Całkowity koszt administracji strony wynosi 100zł netto/miesięcznie. Jeżeli potrzebujesz jednorazowej pomocy nie abonamentowej to zapraszamy do kontaktu mailowego: biuro@agencja-display.pl W ciągu 48h dostaniesz rzetelną wycenę administracji.