Dedykowane systemy

Masz już własną stronę internetową opartą na systemie CMS i widzisz, że nie spełnia twoich oczekiwań? Czas przenieść swój biznes na dedykowany system, stworzony na potrzeby twojego biznesu. Wiele firm przenosi się na dedykowane systemy ze względu na bezpieczeństwo danych. W systemach CMS znacznie trudniej jest o nie zadbać, ponieważ są one ogólnodostępne, przez co potencjalny włamywacz (hacker), może w prosty sposób zlokalizować luki bezpieczeństwa w serwisie.

Dedykowane systemy

Jakie są korzyści z posiadania strony na dedykowanym systemie?

  • Niezależność – twoja strona internetowa jest niezależna od wszelkich zewnętrznych aktualizacji, które mogą spowodować uszkodzenie witryny.
  • Bezpieczeństwo – dedykowany system jest odporny na ataki wirusów i hackerów
  • Wydajność – systemy tworzone na miarę są zdecydowanie wydajniejsze (szybsze) niż standardowe CMS’y, wynika to z indywidualnego nie szablonowego podejścia do projektu
  • Brak ograniczeń – dedykowane systemy charakteryzują się brakiem ograniczneń co do funkcjonalności danej witryny (istnieją jedynie ograniczenia technologiczne)
  • Integracja – dedykowany system znacznie łatwiej jest połączyć z zewnętrznymi serwisami lub programami np. program do księgowości Comarch Optima
  • Dedykowany interfejs użytkownika – panel obsługi całej strony jest stworzony na potrzeby administracyjne właściciela.
dedykowane systemy stron internetowych

Ile kosztuje zaprojektowanie dedykowanego systemu?


Cena takiego serwisu jest bezpośrednio uzależniona od funkcji jakie ma spełniać, dlatego nie ma możliwości ująć jej w pakiety. Standardowo ceny projektu dedykowanego zaczynają się od 5000 zł netto. Zakładając , że strona ma posiadać do 10 podstron, formularze kontaktowe, formularze wycen i mapy Google. Potrzebujesz dedykowanego serwisu to zapraszamy do kontaktu.