Flagi na maszt

Flagi masztowe - Display

HomeFlagi masztowe

Pozszukujesz sprawdzonego sposobu reklamowego na zwiększenie widoczności Twojej firmy? Postaw na flagi masztowe! To jedna z najskuteczniejszych metod w tradycyjnym marketingu. Realizujemy wszelkiego rodzaju zamówienia dla klientów – od jednostkowych, przez standardowe kilka sztuk, po masowe na szeroką skalę. Produkujemy:

 • Flagi do masztów z wysięgnikiem,
 • Flagi na maszty z wysięgnikiem na indywidualne zamówienie,
 • Flagi masztowe bez wysięgnika,
 • Flagi do masztów bez wysięgnika zgodnie z Twoim osobistym upodobaniem.

Flaga masztowa – idealne rozwiązanie reklamowe

Dlaczego warto? Jeśli Twoja siedziba znajduje sieę w dużym skupisku firm, odpowiednia ekspozycja logo oraz nazwy firmy pozwoli Twoim klientom bez trudu dotrzeć do siedziby. A to wszyssko dzięki nadrukowi na dobrze widocznym z dala materiale. To także idealne rozwiązanie, jeśli prowadzisz sklep, zarządzasz apartamentami lub stacją benzynową. Flaga masztowa z nadrukiem odzwierciedlającym Twoją identyfikację graficzną przyciągnie uwagę potencjalnych klientów.

Z drugiej strony flagi na maszt nie są wyłącznie zarezerwowane dla dużych przedsiębiorstw. Prowadzisz salon fryzjerski a może małą kawiarnię? Chcesz wypromować zakład wulkanizacyjny lub gabinet stomatologiczny? Materiały reklamowe od Display pozwolą Ci wyróżnić się na tle innych. A to ważne szczególnie w dużych aglomeracjach, gdzie zagęszczenie konkurencji w tych branżach jest naprawdę spore. Potrzebujesz spersonalizowanych flag na maszt? Skontakuj się.

Flagi na maszt – sposób na wywindowanie oferty

Flagi masztowe są efektywnym sposobem na zbudowanie świadomości marki wśród lokalnych klientów. Decydując się na to rozwiązanie, masz pewność, że oferta Twojej firmy będzie optymalnie wyeksponowana oraz będzie rzucać sie w oczy. Do produkcji flag na maszt wykorzystujemy metodę sublimacji, która sprawia, że kolor utrzymuje się nawet przez parę lat. Nasze flagi można prać w pralniach, prasować oraz wystawiać na chłodniejsze dni. Odpowiednie obchodzenie się z flagą umożliwi korzystanie z jej walorów przez długi czas. Zalety flag masztowych:

 • korzystamy z najlepszej dzianiny na polskim rynku – 120g./mkw.,
 • zapewnaimy indywidualnie dopasowane oprawy flag,
 • stosujemy technikę druku sublimacyjnego, która jest gwarancją jakości w dobrej cenie,
 • nadruk na fladze na maszt jest odporny na wodę,
 • rozdzielczość nadruku jest niezwykle wyrazista,
 • gwarantujemy pełną kolorsytkę w skali CMYK,
 • istnieje możliwość prania oraz prasowania flag masztowych.

Zalecane wielkości flag

Flagi na maszt poziome

Wysokość masztu Wymiary flagi
5m 120 x 180 cm
6m 140 x 200 m
8m 150 x 225 cm
10m 160 x 250 cm
12m 200 x 300 cm

Flagi masztowe pionowe

Wysokość masztu Wymiary flagi
- -
6m 100 x 300 cm
8m 120 x 400 cm
10m 150 x 500 cm
12m 180 x 600 cm

Najczęściej zadawane pytania

Flagi masztowe są mocowane do masztu na stałe. Wymieniany jest jedynie materiał, co pozwala na zawieszenie nowego motywu w zależności od potrzeb. Flagi masztowe z ramieniem wciągane są bez problemu na ramię masztu za pomocą otworu o średnicy 3 cm, szlufek oraz karabińczyka. Dzięki temu nienagannie prezentują się nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Flagi masztowe bez ramienia zaopatrzone są w taśmę o szerokości 2,5 cm ze szlufkami i karabińczykiem. Pozwalają na jej łatwe wciąganie, opuszczanie oraz zdejmowanie.

Tak, tego typu flagi mogą być prane. Najlepszym sposobm jest skorzytsanie z pralni chemicznych. Pamiętaj tylko by temperatura wynosila 40°C. Możesz korzystać ze zwyklych detergentów.

Przede wsyztkim najważniejszą kwetsią jest, abyś nie przechowywał mokrej flagi w zamkniętym pomieszczeniu, do którego nie dochodzi powietrze. Przed schowaniem upewnij się, czy flaga jest wysuszona.