Flagi przenośne

Flagi Reklamowe – Agencja Display

HomeFlagi reklamowe

Zamierzasz wyeksponować swój biznes na branżowym sptokaniu bądź targach? Idealnym rozwiązaniem są flagi reklamowe. Dlaczego? Podczas eventów konkurujesz z innymi firmami. Kluczowe jest, aby zrobić jak najlepsze pierwsze wrażenie i w sposób jasny, ale dobitny, przekazać treści reklamowe, z jakimi chcesz dotrzeć do szerszego grona. Z naszą pomocą wyróżnisz się i zdobędziesz nowych partnerow biznesowych.


Nasza Pełna Oferta Flag Firmowych

Windery

Flagi Winder

Produkujemy i dostarczamy flagi reklamowe typu Winder w rozmaitych wersjach: S, M, L, XL o rozmiarach od 200 cm do 600 cm. Dla zainteresowanych przedstawimy również ofertę na flagi dwustronne.

Zobacz Realizacje

Lp. Typ Flagi Maszt Wymiar całkowity* Wymiar flagi
1. Winder S 280 cm 60/240 cm 60/205 cm
2. Winder M 340 cm 65/300 cm 65/265 cm
3. Winder L 450 cm 85/400 cm 85/345 cm
4. Winder XL 560 cm 90/500 cm 90/395 cm

*Wymiar całkowity jest to rzeczywisty wymiar flagi reklamowej. Jak widzimy po konstrukcji np. Flagi Winder, końcówka masztu jest zagięta, stąd cały wysokość masztu jest mniejsza

Flagi typu Drop

Flagi Drop

Do produkcji flag przenośnych Drop wykorzystujemy najlepszą dzianinę na rynku - 120g./mkw. Działamy kompleksowo – dostarczamy flagi oraz maszty o różnych rozmiarach oraz wysokościach, zarówno flagi pionowe, jak i poziome. Dowiedz się wiecej!

Zobacz Realizacje

Lp. Typ Flagi Maszt Wymiar całkowity* Wymiar flagi
1. Drop S 280 cm 75/200 cm 75/150 cm
2. Drop M 340 cm 95/250 cm 95/220 cm
3. Drop L 450 cm 115/320 cm 115/280 cm
4. Drop XL 560 cm 115/420 cm 115/380 cm

*Wymiar całkowity jest to rzeczywisty wymiar flagi reklamowej. Jak widzimy po konstrukcji np. Flagi Drop, końcówka masztu jest zagięta, stąd cały wysokość masztu jest mniejsza

Flagi typu Standard

Flagi Standard

Potrzebujesz flagi firmowej o indywidualnych wymiarach czy też kształtach? Zapraszamy do kontaktu, na pewno sprostamy Twoim wymaganiom.

Zobacz Realizacje

Lp. Typ Flagi Maszt Wymiar całkowity Wymiar flagi
1. Standard S 270 cm 75/270 cm 75/240 cm
2. Standard M 330 cm 75/330 cm 75/300 cm
3. Standard L 430 cm 75/430 cm 75/400 cm
Flagi na maszty

Flagi Na Maszt

Chcesz się wyróżnić spośród konkurencyjnych firm i sprawić, aby potencjalny klient trafił właśnie do Ciebie? Zainwestuj w falgi masztowe od Agencji Display. Z naszymi masztami podbijesz okoliczny rynek.

Zobacz Realizacje

Flagi na maszt poziome

Wysokość masztu Wymiary flagi
5m 120 x 180 cm
6m 140 x 200 m
8m 150 x 225 cm
10m 160 x 250 cm
12m 200 x 300 cm

Flagi masztowe pionowe

Wysokość masztu Wymiary flagi
- -
6m 100 x 300 cm
8m 120 x 400 cm
10m 150 x 500 cm
12m 180 x 600 cm

Zalety flag reklamowych

Inwestycja w najwyższej jakości flagi firmowe to nie tylko wyróżnienie loga Twojej firmy na tle innych, ale również zdobycie nowych klientów. Flagi reklamowe jakie produkujemy, są wykonane z materiału, który świetnie współgra z wiatrem na zewnątrz. To idealny pomysł na reklamę w każdej branży np: podczas letnich imprez. Dzięki temu przyciągną wzrok niejednego, potencjalnego klienta.

Pamiętaj, że flagi prezentują się również świetnie wewnątrz firmy np. w salkach konferencyjnych. Materiał bez podmuchu wiatru nie opada, co daje oczekiwany efekt prezentacji firmy lub pełnej oferty. Bez obaw możesz wykorzystać flagi firmowe w biurze czy też sklepie. Kolejną zaletą flag masztowych jest sposobność łatwego ich transportowania oraz szybkiego montazu w dogodnym miejscu.

Rozmiar oraz waga pozwolą na przemieszczenie ich w miejce wybrane przez Ciebie tak, aby były w zasięgu wzroku potencjalego klienta. Umozliwi to Tobie oraz Twoim pracownikom wykorzystanie flagi wielokrotnie np: podczas imprez firmowych czy też na targach reklamowych. Dlatego też ROI, czyli zwrot z inwestycji jest niezwykle wysoki przy wykorzystaniu tej metody reklamy.

Rozmiary flag reklamowych od producenta

Wybór parametrów flag reklamowych to sprawa indywidualna. Wybierając dowolny kształt flagi, możesz dobrać również dowolny rozmiar. To od Ciebie zależy, jak bardzo chcesz się wyróżnić spośród tłumu konkurentów. Formaty, jakimi dysponuje nasza agencja reklamowa, to przedział od 2 metrów do 6 metrów. Interesują Cię większe flagi typu XXL? Skontaktuj się z nami, a rozważymy możliwość współpracy.

Flagi Reklamowe
Flagi Mercedesa

Flagi i maszty – kompleksowa obsługa

Flagi i maszty to nierozerwalne elementy, stanowiące o sile firmy oraz jej komunikatów marketingowych. Obsługujemy klientów całościowo. Dostarczamy zarówno flagi reklamowe, jak i maszty flagowe. U nas znajdziesz wszystko w jednym miejscu. Pomagamy w doborze najlepszego rozwiązania, aby udział w biznesowym wydarzeniu bądź prezentacja produktu w sezonie była jak najbardziej owocna.

Flagi reklamowe – ponaj nasz cennik

Cena naszych flag reklamowych uzależniona jest od kilku zmiennych. Do nich zaliczamy:

  • rozmiary flagi;
  • ilość sztuk;
  • indywidualne wymagania;
  • elementy wchodzące w skład zamównienia (np. kompleksowo – flagi oraz maszty).

Ogólnie rzecz ujmując, za całościową produkcję i dostarczenie flagi reklamowej z masztem, w zależności od powyższych parametrów koszt będzie oscylować od 150 zł do 350 zł netto za sztuke. W przypadku większego zamówienia cennik ulega zmianie na korzyść klienta. Potrzebujesz indywidualnej wyceny? Zapraszamy do kontatu!

Flagi reklamowe Ikea

Flagi reklamowe – najczęściej zadawane pytania

Trwałość flag firmowych zależy głównie od warunków pogodowych. Flagi reklamowe prezentujące się wewnątrz budynku będą miały dłuższą żywotność niż te na zewnątrz. Średni czas zużycia flag na zewątrz to około 6 miesięcy.

Flagi firmowe wykonane są z materiału, który bez obaw może być prany w standardowej pralce. Sugerujemy, aby temperatura prania flag wynosiła 40°C. Do prania wykorzystujemy podstawowe detergenty, jak przy tradycyjnym praniu.

Flagi reklamowe nie powinny być ustawiane koło siebie. Zalecana jest przerwa pomiędzy jedną a drugą. Pozwoli to na prawidłowe wyeksponowanie flag oraz wyeliminuje zjawisko obijania się jedna o drugą. Podczas wiatru nie zaleca się stawiać flag obok słupków czy też murków. Zagwarantuje to utrzymanie materiału Twojej flagi reklamowej w Twojej kondycji.

Jeżeli flaga nie będzie eksponowana przez kilka dni, pamiętaj aby nie składować mokrej flagi. Jej materiał przed schowaniem musi być dobrze wysuszony.

Jeżeli zdecydujesz się na flagę z tekstem, pamiętaj aby nie zdominował on logo Twojej firmy. Głównym celem tekstu jest e klienta. Dlatego też zredaguj krótki, zwięzły, a zarazem przyciągający uwagę tekst, który będzie sprzedawać.