Flagi typu Winder

Windery reklamowe – Agencja Display

HomeFlagi Winder

Szukasz sprawdzonego rozwiązania marketingowego, które przyciągnie wzrok potencjalnych klientów? Postaw na windery reklamowe! To klarowna, wyrazista oraz oryginalna forma promocji Twojej marki.

Oferujemy flagi przenośne typu Winder o rozmaitych kształtach i rozmiarach. Indywidualna grafika z logo, wielomiesięczna trwałość oraz nieskazitelna jakość – tego możesz spodziewać się po naszych flagach przenośnych.


Rozmiary winderów reklamowych

Wykonamy i dostarczymy do Ciebie flagi przenośne dostosowane do indywidualnych potrzeb biznesowych. Poniżej znajduje się tabela z wymiarami. Windery reklamowe oraz maszty oferujemy w czterech wariantach: od 2,80 m do 6 m – na pewno znajdziesz adekwatny dla siebie. Bez względu na wybrany rozmiar na fladze możesz bez przeszkód zamieścić dowolnie wybraną grafikę reklamową, zdjęcie, logo firmowe czy też slogan reklamowy.

Lp. Typ Flagi Maszt Wymiar całkowity* Wymiar flagi
1. Winder S 280 cm 60/240 cm 60/205 cm
2. Winder M 340 cm 65/300 cm 65/265 cm
3. Winder L 450 cm 85/400 cm 85/345 cm
4. Winder XL 560 cm 90/500 cm 90/395 cm

*Wymiar całkowity jest to rzeczywisty wymiar flagi reklamowej. Jak widzimy po konstrukcji np. Flagi Winder, końcówka masztu jest zagięta, stąd cały wysokość masztu jest mniejsza

Czym są windery reklamowe?

Są to bardzo popularne typy flag reklamowych. Bardzo rozchwytywane latem, najczęściej stosowane są jako flagi plażowe (beach flag). Idealnie sprawdzają się również na targach wystawienniczych. Ich niezwykła lekkość powoduje, że łatwo możesz je przetransportować w inne miejsce. Wysoka wytrzymałość sprawia natomiast, że możesz je wykorzystać wielokrotnie. To bardzo ekonomiczne rozwiązanie. Do flag przenośnych dostarczamy pełny zakres wytrzymałych masztów.

Flagi Winder

Zastosowanie winderów reklamowych

Nasze flagi plażowe typu Winder swe marketingowe zadania z powodzeniem realizują w wielu miejscach:

Na plażach nadmorskich

Na stokach narciarskich

Przy restauracjach nad jeziorami

Przy sklepach rowerowych

Przy basenach plenerowych

Przy sklepach sportowych

Zalety winderów reklamowych:

 • Relatywnie niska cena w kontekście korzyści marketingowych.
 • Możliwość łączenia z rozmaitymi rodzajami mocowania – dzięki temu flagi plażowe możesz wykorzystać zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.
 • Łatwy i szybki montaż – zajmie Ci tylko kilka minut.
 • Lekka konstrukcja umożliwiająca bezproblemowy transport.
 • To wyróżniająca się forma reklamy.
 • Trwały druk wykonany metodą sublimacyjną.
 • Pełnokolorowa grafika.

Windery przestawią Twoją firmę jako prestiżowe przedsiębiorstwo. Pozwalają wyróżnić się wśród konkurencji. Dzięki temu zapadają w pamięć nowym, potencjalnym zainteresowanym, którzy stają się po czasie nowymi klientami.

Flagi plażowe – cennik

Cennik flag plażowych (tzw. Winderów) zależy od kilku czynników. Przede wszystkim kluczowy jest rozmiar flagi. O cenie decyduje też dobór masztu – jego wielkości i rodzaju. Ważną zależnością jest także ilość zamawianych flag. O cenie końcowej decydują dodatki, takie jak np. torba do transportowania całości. Im więcej zamówisz, tym mniej zapłacisz za jedną sztukę flagi przenośnej. Skontaktuj się, a przedstawimy indywidualną wycenę specjalnie dla Ciebie!

Co otrzymasz w zestawie?

 • flagi w rozmiarze zgodnym z wybranym projektem. Są one wykonane z materiału flagowego poliesteru o najwyższej gramaturze na polskim rynku - 120g./mkw.
 • maszt wykonany z aluminium oraz giętkich prętów z włókna szklanego.
 • gumkę z karabińczykiem do odpowiedniego napinania flagi.
 • specjalistyczny pokrowiec na maszt.

Jak dbać o windery reklamowe? Poznaj nasze rady!

Abyś przez długi czas z powodzeniem mógł korzystać z flag plażowych, warto byś poznał zasady dotyczące pielęgnacji winderów. Oto 7 kluczowych wskazówek:

 • Nie wystawiaj białych flagi na zewnątrz, gdyż w krótkim czasie szarzeją.
 • Maszty powinny znajdować się w znacznej odległości od siebie oraz różnych elementów architektury, aby o nie nie zaczepić.
 • Zdejmuj flagi przed silnymi burzami lub orkanami, gdyż pod wpływem mocnego wiatru i deszczu są one narażone na zniszczenie.
 • Windery reklamowe możesz prać w pralkach automatycznych w temperaturze 40 stopni Celsjusza przy użyciu standardowych detergentów.
 • Przed złożeniem i schowaniem skrupulatnie wysusz flagę.
 • Nie umieszczaj flag w bardzo nasłonecznionych miejscach, gdyż promienie słońca mogą zmniejszyć żywotność kolorów.
 • Przeciętna żywotność flagi przenośnej to 7 miesięcy. Nie eksponuj flagi, gdy tego nie potrzebujesz. Oszczędzaj ja, a starczy na wiele dłużej.