Identyfikacja graficzna

Zakładasz firmę lub chcesz odświeżyć jej identyfikację graficzną? Jako firma zajmująca się brandingiem, działająca na rynku Polskim od przeszło 3 lat oferujemy projektowanie dedykowanej identyfikacji graficznej przedsiębiorstwa. Zakres usług obejmuje – papiery firmowe, loga, wizytówki, kroje pisma, kolorystykę. Realizujemy również flagi reklamowe, które są idealnym rozwiązaniem marketingowym szczególnie podczas wakacji nad jeziorem lub morzem.

Wiele klientów decyduje się na indywidualną identyfikację graficzną, ze względu na ich specyfikę firmy lub konkurencję na tle, której trzeba się zdecydowanie wyróżnić.

Identyfikacja graficzna

Dlaczego warto zainwestować w dobrą identyfikację graficzną?


Każda firma, powinna posiadać własną kolorystykę, logo, papiery firmowe itp. ze względu na rozpoznawalność marki. Wyobraźmy sobie moment w którym klient wybiera pomiędzy dwoma firmami, oby dwie marki mają podobne ceny, usługi jednak jedna z nich ma spójny wygląd firmy natomiast druga ma wszystko zaprojektowane kolokwialnie mówiąc „od czapy”. Klient zdecydowanie wybierze firmę, która jest spójna i daje pozory, że wiedzą co robią (są profesjonalistami).

„Jak Cię widzą tak Cię piszą”

Od wielu lat istnieje mądre przysłowie „Jak Cię widzą tak Cię piszą”, w kontekście identyfikacji graficznej ma to kluczowe znaczenie. Sama wizytówka firmowa powinna wprost mówić czym się dana firma zajmuje np. mając firmę budowlaną, nie damy na wizytówce grafiki cyferek – potencjalny klient może w tym momencie „zgłupieć” i źle dopasować naszą firmą do jego indywidualnej mapy firm.

Projekty graficzne dla firm

Identyfikacja graficzna – droga do sukcesu firmy


Dobrze skonstruowana identyfikacja graficzna zarówno strona internetowa łącznie z dokumentami firmowymi sama sprzedaje produkty w firmie. Mając przemyślaną identyfikację graficzną możemy być spokojni o klientów. Dlaczego tak się dzieje, a co z marketingiem? Większość ludzi jest z natury wzrokowcami, jeżeli klientowi spodoba się nasza wizytówka i spójna prezentacja to prawdopodobnie wejdzie na naszą stronę internetową aby doczytać o usługach, przy dobrej stronie internetowej – dostosowanej pod standardy UX to mamy niemal 100% pewności, że klient wyśle do nas zapytanie ofertowe.

Ile kosztuje indywidualna identyfikacja graficzna?


Standardowo ceny zaczynając się od 1500 zł netto a kończą przy około 3000 zł netto. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, zapraszamy do kontaktu mailowego: biuro@agencja-display.pl