Pozycjonowanie
stron Chorzów

Powierz pozycjonownie strony doświadczonym specjalistom

strzalka

Pozycjonowanie Chorzów – Efektywnie zwiększymy widoczność twojej witryny


Każda firma podczas swojej biznesowej podróży, musi podjąć decyzję jak zamierza promować swoją firmę. Wiele z nich sięga po klasyczne formy reklamy takie jak ulotki, banery czy też flagi reklamowe. Niestety sam współczynnik konwersji z takich działań jest stosunkowo niewielki, zestawiając go z kosztami. Zdecydowanie lepiej jest zdecydować się na marketing internetowy, który w aktualnych czasach przoduje jeżeli chodzi o precyzowanie grup docelowych, zachowując przy tym akceptowalne koszta za prowadzenie działań.

Na czym polega pozycjonowanie w Chorzowie?


Najprościej opisując, jest to cały szereg działań, mających na celu zwiększyć widoczność strony w wyszukiwarce, a co za tym idzie sprowadzić wartościowy ruch. Osobą zajmującą się całym procesem jest tzw. pozycjoner - specjalista znający się na optymalizacji stron internetowych pod potrzeby wyszukiwarki Google.

Cały proces jest bardzo złożony a na końcowy wynik wpływa szereg czynników - z każdym miesiącem jest ich coraz więcej, ponieważ algorytm Google stale się rozwija (jest coraz mądrzejszy). Najpopularniejsze elementy, jakie brane są pod uwagę to: jakość i ilość treści, ilość linków zewnętrznych jakie prowadzą do naszej strony i ich tematyczność, szybkość ładowania strony - warto zadbać aby nasza strona ładowana się równie szybko, bądź szybciej niż konkurencja, autentyczność witryny - podane dane typu nip, kontakt dane adresowe.

Przedstawione czynniki są małym elementem, jaki wpływa na końcową pozycję, ponieważ aktualnie równie ważne są zachowania behawioralne użytkowników, czyli czas przesiadywania użytkowników czy też podejmowanie działania na stronie.

Pozycjonowanie stron internetowych Chorzów
Widoczność strony, SEO Chorzów

Pozycjonowanie Chorzów - Schemat czy indywidualne podejście


Wbrew pozorom skuteczne pozycjonowanie stron www w każdej branży wygląda nieco inaczej. Schemat postępowania jest identyczny, czyli zwiększa się ilość treści na stronie, rozwija profil linkowy domeny, czy też optymalizuje się jej szybkość, jednak kluczowe jest odpowiednie wyważenie proporcji.

Skąd pozycjoner wie ile jest potrzebne treści na stronę czy też jakie linki są potrzebne? Tutaj na pomoc przychodzi szereg narzędzi analitycznych, które pomagają w analizie stron konkurencji pod wieloma aspektami. Jako agencja korzystamy tylko ze sprawdzonych płatnych narzędzi analitycznych, takich jak: Senuto, SurferSeo, Ahrefs, Scream Frog.

W każdym przypadku proces pozycjonowania wymaga dokładnej analizy treści, profilu linkowego i optymalizacji strony. Tylko przez takie działania można zaprojektować skuteczną strategię SEO, która umożliwi dostanie się do top10 wyników wyszukiwania na odpowiednie zapytania.

Jakie korzyści niesie ze sobą pozycjonowanie w Chorzowie?


Pozycjonowanie strony jak każda forma marketingu niesie ze sobą szereg zalet, zachowując przy tym akceptowalne koszta prowadzenia:

1. Zwiększenie rozpoznawalności marki - decydując się na usługę pozycjonowania, zwiększysz widoczność strony na wiele branżowych fraz, przez co zyskasz zaufanie w oczach klientów - w końcu jesteś wszędzie

2. Zwiększenie ruchu na stronie - wraz z rozpoznawalnością, zyskasz wartościowy ruch, który może się przełożyć na zapytania ofertowe bądź bezpośredni zakup

3. Rozwój firmy - dzięki zwiększonemu ruchowi, zaczynasz więcej sprzedawać co wiąże się z możliwością zatrudnienia kolejnych pracowników bądź maszyn produkcyjnych

4. Prestige - Nie każda firma może sobie pozwolić, aby znaleźć się tak wysoko na konkurencyjne słowa kluczowe.

5. Niskie koszty reklamy - Porównując pozycjonowanie stron z klasycznymi formami reklamy np. telewizja, radio. To trafiamy do równie dużego grona odbiorców z tym, że do odpowiedniej grupy docelowej, która jest zainteresowana usługą. W przypadku telewizji i radia to trafiamy do tzw. "Masy" jednak nie każdy w tym czasie szuka odpowiedniej usługi.

Wartościowy ruch z pozycjonowania w Chorzowie
Efekty działań SEO

Pozycjonowanie Chorzów Cennik


Skuteczne pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google, jest jedną z usług, które ciężko wycenić w tabeli. Wynika to z faktu, iż każda branża ma swoje specyficzne wymogi, przez co wymaga innego natężenia działań. Standardowo koszty usługi mieszczą się w budżecie od 500 - 2000 zł - im większy budżet tym więcej działań możemy podejmować co miesiąc.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, przygotowaliśmy dwie formy rozliczeń:

1. Abonament - Stała opłata miesięczna, na określone frazy kluczowe.

2. Za Efekt - Opłaty rozpoczynają się dopiero w momencie osiągnięcia wyników w postaci top10 na wybrane słowa kluczowe.

Agencja display - Pozycjonujemy w Chorzowie od lat


Chorzów jest jednym z pierwszych miast, w których rozpoczęliśmy naszą biznesową podróż, to tutaj rozpoczynaliśmy pozycjonować strony internetowe. Dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjne warunki umowy zachowując akceptowalną cenę. Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu, nasze grono specjalistów dobierze odpowiednie rozwiązanie dla twojego biznesu.

Już teraz widzisz pole do współpracy?