Pozycjonowanie
stron Jelenia Góra

Powierz pozycjonownie strony doświadczonym specjalistom

strzalka

Pozycjonowanie Jelenia Góra – zaistniej w sieci


Prowadzisz swój biznes w Jeleniej Górze i okolicach? Posiadasz zakład fryzjerski, kawiarnię albo jesteś lekarzem? Potrzebujesz skutecznie zareklamować swoją firmę? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty pozycjonowania stron. Oferujemy nie tylko wysokie pozycje w wyszukiwarce Google ale także pomoc przy zamianie ruchu na potencjalne zamówienia.

Na czym polega pozycjonowanie w Jeleniej Górze?


Najprościej opisując, pozycjonowanie polega na zdobyciu jak najwyższej pozycji w wyszukiwarce Google na dane słowa kluczowe.

Na jakiej podstawie wyszukiwarka nadaje pozycje stronom?

Za nadawanie pozycji stronie odpowiadają specjalne roboty wyszukiwarki, które analizują stronę pod wieloma aspektami – kilka z nich to: tematyczność treści, jakość kodu, szybkość witryny i ilość prowadzących linków do strony (nie wspomnieliśmy o czynnikach behawioralnych, ponieważ one są zależne od branży).

Pozycjoner, czyli osoba odpowiadająca za cały proces pozycjonowania, ma za zadanie dostosować stronę pod wymogi danej branży – działania w SEO nie są schematyczne i każdy klient/branża wymaga innej strategii pozycjonowania.

Pozycjonowanie stron internetowych Jelenia Góra
Widoczność strony, SEO w Jelenia Góra

Czy pozycjonowanie się opłaca?


Z punktu widzenia biznesowego, jest to bardzo opłacalne rozwiązanie, ze względu na koszty oraz fakt, że pozycjonowana strona internetowa pracuje na sukces biznesu 24 godziny 7 dni w tygodniu, bez urlopów czy zwolnień chorobowych. Dodatkowo pozycjonowanie jest znacznie tańsze niż utrzymanie pracownika – handlowca, dzięki temu firma zarabia więcej i możemy szerzej patrzeć na marketing internetowy, gdzie skupiana jest teraz największa ilość potencjalnych klientów.

Warto pamiętać, że internet łączy 2 działy reklamy (ATL i BTL), czyli skupia dużą liczbę użytkowników ale także ich zainteresowania/pasje, dzięki czemu możemy skupić się na wybranej grupie docelowej, poprzez dobranie odpowiednich fraz i „wytoczenie” odpowiednich banerów zachęcających.

Dlaczego warto skorzystać z pozycjonowania w Jeleniej Górze?


Pozycjonowanie stron niesie ze sobą praktycznie same korzyści, kilkoma z nich są:

1. Niskie koszty reklamy – porównując koszt pozycjonowania strony do kosztów innych mediów reklamy (telewizja, radio, banery)

2. Szerokie zasięgi – dzięki pozycjonowaniu trafisz do bardzo dużego grona potencjalnych klientów

3. Rozpoznawalność marki – dzięki pozycjonowaniu, zwiększasz rozpoznawalność swojej marki poprzez wyświetlanie się na bardziej popularne słowa kluczowe

4. Rozwój biznesu – Pozycjonowanie to usługa, która otwiera drzwi na dalszy rozwój firmy w internecie – dodaje potencjalnych klientów przez co zwiększają się obroty firmy

5. Stabilność – dzięki pozycjonowaniu, strona będzie wysoko w wynikach wyszukiwania , nawet po rozwiązaniu umowy – potrzeba znacznej ilości czasu, aby „wypchnąć” stronę spoza top10

Widoczność strony, SEO Jelenia Góra
Rakieta SEO Jelenia Góra

Ile kosztuje pozycjonowanie w Jeleniej Górze?


Najchętniej dodalibyśmy tutaj tabelkę z cennikiem, jednak wycena takiej usługi nie jest prosta, ponieważ jest bardzo zależna od branży w jakiej działa klient, od ambicji (na jak bardzo konkurencyjnych frazach zależy) oraz samej możliwości budżetu.

Decydując się na nasze usługi, dobierzemy optymalne (możliwe do „Wbicia” do Top10) frazy, które zapewnią duży ruch, który przełoży się na konwersję.

Jeżeli chcesz uzyskać rzetelną wycenę pozycjonownia, oraz informację na temat potencjalnych możliwości, zapraszamy do kontaktu.

Agencja Display – pozycjonujemy firmy z Jeleniej Góry


Jelenia Góra jest pierwszym z miast w których zaczęliśmy swoją działalność i dalej pozycjonujemy biznesy naszych klientów właśnie z tego miasta. Jako agencja z wieloletnim doświadczeniem oferujemy atrakcyjne ceny oraz wyznaczenie realnych celów marketingowych do zrealizowania. Zapraszamy do dołączenia do naszego grona klientów, abyś i ty mógł zaistnieć w internecie.

Już teraz widzisz pole do współpracy?