Pozycjonowanie
stron Kielce

Powierz pozycjonownie strony doświadczonym specjalistom

strzalka

Pozycjonowanie Kielce – zaistniej w sieci


Przenosisz swój biznes do sieci, jednak sama strona internetowa nie przynosi Ci większych korzyści? Bez odpowiedniego doboru działań marketingowych, twoja strona internetowa będzie niczym kropla w morzu - niewidoczna. W dzisiejszych czasach jest wiele możliwości - są płatne reklamy Google Ads, Social media czy w końcu pozycjonowanie stron internetowych.

Na czym polega pozycjonowanie stron Kielce?


Pozycjonowanie jest to zbiór działań mających na celu zwiększenie widoczności strony internetowej w wyszukiwarce Google. Definicja wydaje się prosta, jednak za nią kryją się szeregi działań i analiz, potrzebnych do osiągnięcia sukcesu. Osobą zajmującą się całym procesem jest tzw. pozycjoner - specjalista zajmujący się badaniem zachowań wyszukiwarki Google.

Na jakiej podstawie Wyszukiwarka nadaje pozycję stronie? Otóż, Wyszukiwarka Google posiada specjalne mechanizmy zwane robotami, które analizują strony internetowe pod wieloma aspektami np. szybkości, tematyczności treści czy też ilości i jakości linków jakie prowadzą do serwisu. Są to nieliczne elementy, które wpływają na całkowitą widoczność serwisu w sieci. Docelowo jest ich kilkadziesiąt więcej - wliczając czynniki behawioralne.

W każdej branży stosuje się podobne zabiegi np. rozbudowuje treści, zdobywa linki czy też optymalizuje szybkość strony, jednak jest jedno duże ALE a mianowicie, natężenie poszczególnych działań. To znaczy mniej więcej tyle, że można stosować w dwóch różnych branżach 1:1 te same działania a wyniki będą zupełnie inne. Kluczowe dla całego procesu jest dokładna analiza konkurencji na interesujące nas frazy kluczowe.

Pozycjonowanie strony Kielce
Pozycjonowanie lokalne Kielce

Dokładna analiza kluczem do wysokich pozycji w Google


Nie da się prowadzić działań pozycjonerskich bez analizy co robi konkurencja. Jako Agencja interaktywna, działamy tylko ze sprawdzonych (często płatnych) narzędzi analitycznych takich jak:

Google Search Console - darmowe narzędzie od Google, służące do analizy ruchu organicznego na stronie oraz weryfikacji błędów zgłaszanych przez roboty wyszukiwarki (błędy z renderowaniem strony)

Senuto - płatne narzędzie, pozwalające na analizę ogólnej widoczności strony internetowej oraz zestawienie jej z konkurencją.

Ahrefs - płatne narzędzie, pozwalające na analizę profilu linkowego strony - wskazuje jakie strony odsyłają do naszej

SurferSEO - płatne narzędzie, pozwalające na szybką analizę poziomu nasycenia treści, frazami kluczowymi naszej strony w porównaniu z konkurencją z top10.

Screaming Frog - darmowe narzędzie do 500 stron - Crawler internetowy, pozwalający na szybką analizę całej pozycjonowanej strony pod kątem nagłówków, meta title czy też zwracanych błędów http

Powyżej opisano tylko główne zastosowania narzędzi, docelowo są stale rozwijane i potrafią znacznie więcej

Jakie są zalety pozycjonowania stron?


Pozycjonowanie strony niesie ze sobą wiele korzyści:

1. Zwiększenie widoczności strony internetowej - dzięki usłudze pozycjonowania, będziesz wyświetlał się na większą ilość słów kluczowych w wyszukiwarce Google.

2. Zwiększenie ruchu - wraz ze wzrostem widoczności rośnie ruch, który może się przełożyć na zapytania ofertowe lub sam zakup produktu.

3. Zwiększenie rozpoznawalności marki - im częściej widać Cię w wynikach wyszukiwania tym lepiej, jest to jeden z kluczowych elementów podczas wyboru usługi przez kontrahenta, ponieważ nadaję ufność do marki.

4. Prestige - Nie każda firma może sobie pozwolić na wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania na konkurencyjną frazę kluczową.

5. Niskie koszty reklamy - pozycjonowanie w porównaniu z tradycyjnymi formami reklamy takimi jak telewizja czy radio jest tanie, a do tego trafia do równie dużego grona odbiorców - co ważne odbiorców, którzy w tym momencie szukają twojej usługi a nie jak w przypadku reklamy telewizyjnej, która trafia do masy (niekoniecznie szukającej w tym czasie jakichkolwiek usług).

Widoczność strony, SEO Kielce
Efekty pozycjonowania lokalnego Kielce

Pozycjonowanie Lokalne - Zaistniej w danej miejscowości


Jak sama nazwa wskazuje, proces pozycjonowania lokalnego skupia się na danej lokalizacji np. Kielce. Jeżeli dopiero rozpoczynasz biznes w sieci, jest to idealne rozwiązanie dla ciebie. Z jakiego powodu? Otóż, chodzi głównie o efekty na które trzeba zaczekać - w przypadku pozycjonowania lokalnego, ten czas jest zawsze znacznie krótszy niż w przypadku pozycjonowania ogólnopolskiego. Wynika to z faktu, iż mamy znacznie mniejszą konkurencję na określone frazy kluczowe.

Dodatkowo Google stara się pokazywać nam lokalne biznesy w naszym otoczeniu np. gdy wpiszesz frazę "Fryzjer" to nie pojawi Ci się fryzjer z Warszawy, będąc w Kielcach. Tak działa wiele fraz, głównie związanych z usługami, zatem dobierając frazy na lokalizację nie dość, że osiągniesz szybsze efekty, to istnieje duża szansa, że będziesz wyświetlał się na frazy ogólnopolskie w zasięgu danego miasta.

Jaki jest koszt pozycjonowania strony?


W tym momencie bardzo chętnie byśmy umieścili tabelę ze wszystkimi informacjami, jednak w przypadku pozycjonowania strony, wymagane jest podejście indywidualne. Każda branża jest inna - działa inaczej i ma inną specyfikację, żeby pojawić się wysoko w wynikach wyszukiwania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, przygotowaliśmy dwie formy rozliczenia za usługę:

1. Abonament - jest to stała opłata miesięczna za określoną grupę słów kluczowych z co 3 miesięcznymi dokładnymi raportami działań + omówienie

2. Za efekt - jesteśmy dobrzy w tym co robimy i dzięki temu możemy zapewnić widoczność na konkretnych frazach kluczowych, a opłaty pojawią się dopiero po osiągnięciu pozycji top10.

Pozycjonownie strony www Kielce

Agencja Display - Pozycjonowanie Kielce


Kielce są jednym z pierwszych miast, gdzie wdrażaliśmy usługę pozycjonowanie stron internetowych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie zagwarantować wysokie pozycję poparte twardymi danymi. Zapraszamy do kontaktu a grono naszych specjalistów dobierze odpowiednie działania dla twojego serwisu internetowego.

Już teraz widzisz pole do współpracy?