Pozycjonowanie
stron Kwidzyn

Powierz pozycjonownie strony doświadczonym specjalistom

strzalka

Pozycjonowanie Kwidzyn


Twoja strona internetowa nie jest odnajdywana w wyszukiwarce Google? Skorzystaj z naszej oferty pozycjonowania stron i przekonaj się jak wiele możemy zrobić dla twojego biznesu. Oferujemy najbardziej konkurencyjne stawki, przy zachowaniu jak najwyższej jakości działań.

Pozycjonowanie przedsiębiorstw z miasta Kwidzyn


Bardzo prawdopodobne, że podczas swojej biznesowej podróży słyszałeś sformułowanie pozycjonowanie strony internetowej, jednak o co w tym wszystkim chodzi i jakie korzyści niesie dla twojej firmy?

Wyobraź sobie, że twoja strona jest jedną z kilku miliardów innych stron w sieci i bez odpowiednich działań marketingowych nie ma możliwości, aby potencjalny klient trafił na twoją witrynę, przez wyszukanie frazy w wyszukiwarce.

Na potrzebę widoczności w wyszukiwarce Google, powstały firmy pozycjonerskie takie jak nasza, które mają za zadanie wypromować stronę tak, aby była widoczna na pierwszych miejscach w wyszukiwaniach. Co ważne, zawsze działamy zgodnie z zasadami i wytycznymi Googla, co daje gwarancję klientowi, że strona nie będzie ukarana Banem lub filtrem (kara polega na wykreśleniu strony z wyszukiwań lub znaczne obniżenie pozycji).

Pozycjonowanie stron internetowych Kwidzyn
Widoczność strony, SEO w Kwidzynie

Jakie działania wykonujemy, aby zwiększyć widoczność strony?


1. Audyt strony internetowej – podstawowa czynnością jest analiza samej strony jak i konkurencji, na tej podstawie jesteśmy w stanie wyznaczyć działania, które spowodują wzrosty pozycji

2. Optymalizacja techniczna kodu i treści – Wyszukiwarka Google, jest wyszukiwarką treści i to one stanowią, główną „porzywkę” dla robotów Google (robot Google jest to specjalny twór programistyczny, który analizuje stronę pod wieloma aspektami i na tej podstawie nadaje pozycje). Do tego trzeba dodać, że treść powinna być przedstawiona zgodnie z wytycznymi i zasadami wyszukiwarki.

3. Link Building – linkowanie, polega na zdobywaniu „odsyłaczy/linków” z wartościowych for/stron do naszej strony internetowej. Im portal z którego linkujemy ma większy ruch, tym link jest bardziej wartościowy i co za tym idzie daje lepszy rezultat.

4. Blogi – Regularne dostarczanie tematycznego contentu, zwiększa wartość całej witryny internetowej i co ważne, im dłużej takie artykuły są w sieci, tym zyskują na „mocy”. Po pewnym czasie można zastosować tzw. linkowanie wewnętrzne, z artykułów do oferty, dzięki czemu pozycję znowu zaczną trwale wzrastać.

5. Artykuły sponsorowane – brzmi troszkę tajemniczo, ale idea jest całkiem prosta. Piszemy artykuły na tematyczne fora z - dużym ruchem ludzi i pozostawiamy tam linka do swojej strony internetowej. W tym momencie, nie dość, że mamy bardzo mocny link do witryny to jeszcze istnieje, szansa, że ktoś po przeczytaniu artykułu, kliknie w link i znajdzie się na naszej stronie internetowej.

Budowa marki w sieci poprzez pozycjonowanie w mieście Kwidzyn

Jakie korzyści płyną z pozycjonowania stron w kwidzyniu?


  • Zwiększenie ruchu na stronie
  • Rozpowszechnienie marki
  • Długotrwała wysoka pozycja w wyszukiwaniach
  • Dotarcie do potencjalnych klientów
  • Zdobycie przewagi nad konkurencją w branży
  • Wzrost zysków i rozwój firmy

Chcesz poznać więcej czynników dlaczego warto zainwestować w pozycjonowanie? Zapraszamy do kontaktu na maila: biuro@agencja-display.pl

Już teraz widzisz pole do współpracy?