Pozycjonowanie
stron Mikołów

Powierz pozycjonownie strony doświadczonym specjalistom

strzalka

Pozycjonowanie stron Mikołów – Zwiększ ruch na swoim serwisie internetowym


Posiadasz stronę internetową, jednak nie realizuje ona swoich założonych celów? Rozwiązaniem tego problemu jest pozycjonowanie, czyli zabieg mający na celu zwiększyć ruch na stronie internetowej. Sprawdź sam dlaczego warto postawić na tą formę marketingu.

Na czym polega pozycjonowanie stron w Mikołów?


Najprościej mówiąc, pozycjonowanie to zestaw działań, mających na celu doprowadzić Twoją stronę/sklep internetowy do Top1 wyników wyszukiwań w wyszukiwarce Google na odpowiednie frazy kluczowe.

Za cały proces pozycjonowania odpowiada pozycjoner – osoba znająca mechaniki wyszukiwarki i potrafiąca dostosować serwis pod jej wymogi. Wyszukiwarka Google posiada specjalne mechanizmy zwane robotami wyszukiwarki, które odpowiadają za dokładną analizę naszej strony pod wieloma aspektami, niektóre z nich to: jakość i merytoryczność treści, szybkość czy też jakoś samego kodu źródłowego strony.

Wbrew pozorom pozycjonowanie nie jest jednakowe dla każdej branży, działania są podobne jednak różnica tkwi w nacisku na poszczególne działania. Dobry specjalista podczas prowadzenia wstępnych działań i na bazie analizy konkurencji jest w stanie wyznaczyć skuteczną strategię pozycjonowania serwisu. Podczas ustalania takiej strategii bardzo ważna jest konkurencyjność samych słowów kluczowych na jakie będziemy serwis pozycjonować oraz lokalizacja.

Pozycjonowanie stron internetowych Mikołów
Widoczność strony, SEO Mikołów

Pozycjonowania vs Google Ads


Na wstępie wytłumaczymy czym są Google Ads – jest płatna reklama w Google, ma ona formę linków sponsorowanych (pierwsze sekcje podczas szukania np. usług) lub banerów (banery reklamowe związane tematycznie ze stronami na których byliśmy) czy też reklamy samego produktu (sekcje reklamowe).

Gdy dopiero rozpoczynamy swój biznes warto postawić zarówno na pozycjonowanie jak i Google Ads, wynika to z faktu, iż na wypozycjonowanie danych fraz trzeba poczekać (wynika to z konkurencyjności) w przypadku płatnych reklam, po uzupełnieniu „portfela” znowu jesteśmy na pierwszej stronie wyszukiwań w sekcji reklamowej.

Jest jeden problem z płatnymi reklamami, za każde kliknięcie ponosimy koszt a nie wiadomo czy przemieni się ono w konwersję oraz cena za kliknięcie potrafi się zmieniać zależnie od stawek konkurencji, zatem przy małym budżecie, ktoś może go wykilkać w ciągu 1 dnia. W przypadku pozycjonowania, efekty są długotrwałe oraz wspomagają ogólną widoczność serwisu.

Jakie są zalety pozycjonowania w Mikołów?


Pozycjonowanie stron niesie ze sobą praktycznie same korzyści, kilkoma z nich są:

1. Rozpoznawalność Marki – dzięki pozycjonowania zwiększa się ogólna widoczność domeny w sieci, przez co nasza firma staje się bardziej rozpoznawalna.

2. Rozwój firmy – Zwiększony ruch na stronie przekłada się na zwiększone dochody firmy

3. Prestiż – wyświetlanie się na poszczególne frazy jest prestiżowe, ponieważ niewiele osób może się tam znaleźć

4. Niskie koszty reklamy – w porównaniu z tradycyjnymi formami reklamy jak telewizja czy radio to pozycjonowanie jest znacznie tańsze a potrafi trafić do równie dużego grona odbiorców z tym, że grupy, która jest zainteresowana usługą – w przypadku telewizji trafiamy do każdego.

5. Zwiększenie zaufania do marki – dzięki większej rozpoznawalności rośnie ufność klientów wobec naszej marki

Widoczność strony, SEO Mikołów
Efektywne SEO Mikołów

Ile kosztuje pozycjonowanie w Mikołów ?


Większość firm posiada opis cena indywidualna, niestety tutaj nie będziemy inni, ponieważ w przypadku pozycjonowania cena zależna jest od wielu parametrów takich jak branża, lokalizacja czy też sam potencjalny budżet i ambicje. Statystycznie koszty pozycjonowania są od 400 – 1500 zł netto miesięcznie. Jako agencja posiadamy 2 modele rozliczeniowe:

1. Abonament – ustalamy budżet zgodny z możliwościami oraz oczekiwanymi efektami

2. Za pozycje – Znamy się na tym co robimy, przez co jako jedni z nielicznych oferujemy pozycjonowanie za efekt, gdzie rozliczasz się tylko za frazy w Top10. W celu zabezbpieczenia budżetu klienta zakładamy tzw. Barykadę czyli maksymalne wynagrodzenie miesięczne, którego nie można przekroczyć np. Suma za frazy wynosi 1500 zł a barykada jest 700 zł to klient maksymalnie płaci 700 zł.

Każdy biznes wyceniamy indywidualnie sprawdzając jaki byłby optymalny (nie największy) koszt uzyskania zadowalających efektów z pozycjonowania. Jeżeli szukasz agencji, która rzetelnie wyceni swoje usługi to zapraszamy do kontaktu.

Agencja Display – pozycjonowanie w Mikołów


Mikołajki są jednym z pierwszych miast gdzie rozwijaliśmy naszą agencję i od lat pozycjonujemy tam biznesy naszych klientów. Jeżeli szukasz agencji, która wyznaczy cele marketingu internetowego twojej firmy oraz wspomoże w ich realizacji to zapraszamy do kontaktu. Grono naszych specjalistów na pewno wspomoże w wyborze odpowiedniej drogi.

Już teraz widzisz pole do współpracy?

Już teraz widzisz pole do współpracy?