Pozycjonowanie
stron Oleśnica

Powierz pozycjonownie strony doświadczonym specjalistom

strzalka

Pozycjonowanie stron Oleśnica – daj się zobaczyć w internecie


Każda firma na przestrzeni swojego istnienia musi zdecydować się na jakąś formę marketingu. Wiele firm wybiera klasyczną formę reklamy taką jak ulotki czy też banery, co bogatsi próbują z reklamami telewizyjnymi i radiowymi, jednak największy potencjał leży w marketingu internetowym. Jedną z ciekawszych form jest pozycjonowanie – wpływa ono na ruch i widoczność strony w wyszukiwarce, przy stosunkowo niskich kosztach w porównaniu z reklamą telewizyjną czy radiową a potrafi trafić do równie dużego grona odbiorców.

Czy pozycjonowanie stron w Oleśnicy się opłaca?


Oleśnica jest rozwijającym się miastem, gdzie wiele przedsiębiorstw przenosi swoje stacjonarne biznesy właśnie do sieci. Takie kroki są jak najbardziej zrozumiałem, ponieważ dzięki usłudze pozycjonowania nie ogranicza nas zasięg, w ramach działań możemy pozycjonować serwis na całą Polskę (oczywiście oprócz lokalnych biznesów typu fryzjer, ponieważ mija się to z celem), co za tym idzie zwiększamy rozpoznawalność naszej marki co potrafi dać długofalowe efekty.

W pewnym momencie każda strona jest wyszukiwana na BRAND (nazwę firmy) np. bardzo duża ilość osób wpisuje produkt i Allegro. Jako agencja możemy doprowadzić do podobnej sytuacji, dzięki odpowiedniemu zwiększeniu widoczności strony w wyszukiwarce.

Pozycjonowanie stron internetowych Oleśnica
Widoczność strony, SEO w Oleśnica

Jakie są korzyści z pozycjonowania?


1. Zwiększenie ruchu – ruch jest jednym z najważniejszych parametrów jakie może osiągnąć serwis internetowy – im większy tym lepiej. Bez odpowiedniego ruchu, strona internetowa pełni tylko rolę wizytówki, która w bardzo małym stopniu przekłada się na sprzedaż

2.Rozwój firmy – zwiększenie ruchu, pokrywa się z większą ilością zapytań ofertowych – im więcej zarabiamy, tym więcej jesteśmy w stanie rozwinąć działów w firmie.

3. Rozpoznawalność marki – Aby zwiększyć ruch na stronie, musimy wprowadzić szereg działań mający na celu zwiększenie widoczności na dane słowa kluczowe, a co za tym idzie rośnie rozpoznawalność

4. Profesjonalne doradztwo – pozycjonowanie nie jest jedyną forma marketingu internetowego, przekonaj się w czym możemy ci także pomóc.

Pozycjonowanie – ciągła praca nad widocznością strony


Wbrew pozorom pozycjonowanie nie kończy się na jednym wdrożeniu zmian. Algorytm wyszukiwarki Google cały czas się aktualizuje biorąc pod uwagę coraz to więcej czynników wpływających na wysokie pozycje w wyszukiwarce. Jako specjaliści, dzień w dzień nadzorujemy wahania/zmiany w wyszukiwarce i na tej podstawie dostosowujemy nasze dalsze działania.

Zdobycie najwyższych pozycji na odpowiednie frazy to nie lada wyczyn, jednak oprócz samego zdobycia ważne jest także utrzymanie tych pozycji. To jest powód dlaczego samo pozycjonowanie to usługa abonamentowa, ponieważ działania są realizowane z miesiąca na miesiąc aby twoja strona nie wypadła z pierwszej strony wynikowej.

Widoczność strony, SEO Oleśnica
Efekty SEO Oleśnica

Cennik pozycjonowania stron w Oleśnicy


Cena za usługę pozycjonerską musi być zawsze „szyta na miarę”, ponieważ każda branża wymaga położenia innego nacisku na dane sektory. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, posiadamy 2 modele rozliczeniowe:

- Abonament – jest to stała opłata miesięczna za pozycjonowanie wybranej ilości fraz

- Za efekt – znamy się na tym co robimy i na tej podstawie jesteśmy w stanie zaoferować opłaty za osiągnięte efekty w postaci zdobytych pozycji w top10.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu, a my dostosujemy cenę do twoich możliwości oraz celów.

Agencja display – pozycjonujemy nie od dziś


Jako agencja na swoim koncie mamy szereg zrealizowanych projektów, naszym popularnym serwisem jest gloryshop.pl – sklep internetowy posiadających ponad 300 wejść dziennie. Cały serwis został stworzony od podstaw wraz zaplanowaną strategią pozycjonowania. Jesteś ciekawy naszych sukcesów lub chcesz podjąć z nami współpracę? Zapraszamy do kontaktu.

Już teraz widzisz pole do współpracy?