Pozycjonowanie
stron Słupsk

Powierz pozycjonownie strony doświadczonym specjalistom

strzalka

Pozycjonowanie Słupsk – Skutecznie zwiększymy widoczność twojej strony w wyszukiwarce


Prowadzisz biznes, jednak twoja strona internetowa pełni tylko rolę wizytówki i nie ma z niej większego pożytku? Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi pozycjonowania, dzięki której sprowadzimy wartościowy ruch na twoją stronę i zwiększymy świadomość marki wśród twoich potencjalnych klientów.

Na czym polega pozycjonowanie w Słupsku?


Pozycjonowanie jest to szereg działań, mających na celu zwiększyć widoczność strony internetowej w wyszukiwarce Google. Osoba odpowiedzialna za cały proces to „pozycjoner” - specjalista obeznany w analityce internetowej.

Na jakiej podstawie wyszukiwarka nadaje pozycje stronie? Otóż, Google posiada specjalne mechanizmy zwane robotami wyszukiwarki, które weryfikują strony internetowe pod wieloma aspektami takimi jak: szybkość ładowania strony, jakości i ilość treści, ilość wartościowych linków prowadzących do strony czy też zachowania behawioralne użytkowników. Wymieniliśmy jedne z istotniejszych parametrów, jednak docelowo jest ich znacznie więcej.

Wbrew pozorom pozycjonowanie nie wygląda identycznie w przypadku każdej strony. Jednym z decydujących elementów wpływających na szybkość uzyskania zadowalających efektów jest branża oraz obszar działalności. Wiele schematów się powiela, takich jak dodawanie nowych treści czy też pozyskiwanie linków, jednak najważniejsze jest natężenie poszczególnych działań. Kluczem do sukcesu jest wytoczenie odpowiedniej strategii, którą możemy uzyskać poprzez dokładną analizę stron konkurencji – znalezienie ich mocnych i słabych stron.

Pozycjonowanie stron internetowych Słupsk
Widoczność strony, SEO Słupsk

Czy pozycjonowanie ma sens?


Często się słyszy, że „bez sensu to całe pozycjonowanie stron internetowych - płacąc na Google ADS mam wynik od razu” i to jest prawdziwe stwierdzenie jednak jest jedno duże „ALE”. W przypadku kampanii Google ADS trzeba mieć odpowiedni budżet a koszt kliknięcia jest zależny od konkurencji – potrafi się on zmieniać, co więcej po skończeniu funduszy znikamy z wyników wyszukiwania.

W przypadku pozycjonowania w wyszukiwarce Google, potrzeba czasu, jednak efekty jakie przychodzą są długo terminowe. A co ważne, za każde kliknięcie nie płacimy. Co więcej samo pozycjonowanie pozwala na „ekspansję” firmy na dalsze regiony – jeżeli zaczynaliśmy od poszczególnego miasta np. Słupsku, możemy przenieść się na kolejne i kolejne, aż uzyskamy widoczność na terenie całej polski.

Pozycjonowanie stron internetowych jest odpowiednią usługą zarówno dla nowych firm, które mają mniejszy budżet na reklamę internetową jak i dużych, które na rynku istnieją już lata.

Narzędzia pomocne przy pozycjonowaniu


Jako specjaliści, do analizy naszych klientów, wykorzystujemy tylko sprawdzone narzędzia:

1. Google Search Console – narzędzie od Google, które pozwala nam weryfikować po jakich słowach kluczowych użytkownicy wchodzą na stronę internetową oraz czy strona nie generuję problemów dla robotów wyszukiwarki (problem przy analizie strony www)

2. Seostation – narzędzie pozwalające na śledzenie pozycji poszczególnych fraz kluczowych

3. Senuto/Semstorm – narzędzie pozwalające na weryfikację ogólnej widoczności strony w wyszukiwarce – pomocne przy doborze i analizie wyrażeń kluczowych

4. Ahrefs – narzędzie pozwalające na analizę profilu linkowego – jakie domeny wspominają o stronie klienta i czy są to tematyczne portale czy też Spam, który trzeba usunąć

5. ScreamFrog – Crawler serwisów internetowych – narzędzie pozwalające na szybką analizę całego serwisu internetowego pod kątem błędów oraz struktury linków serwisu, nagłówków czy meta znaczników

Każde z tych narzędzi posiada także dodatkowe funkcjonalności, jednak przytoczyliśmy najistotniejsze, używane w naszej pracy.

Słupsk pozycjonowanie stron
Pozycjonowanie lokalne stron www Słupsk

Audyt SEO - niezbędny element pozycjonowania


Przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań, zawsze przeprowadzamy dokładny audyt Seo, który pozwala na wyłapanie podstawowych błędów strony. W skład takiego audytu wchodzą:

1. Meta tagi - są to kluczowe z punktu widzenia wyszukiwarki elementy, ponieważ one określają, co będzie się znajdować na danej podstronie. Najważniejsze elementy to Meta title i Meta description (aktualnie meta description wpływa tylko na współczynnik kliknięć w wynik wyszukiwania)

2. Analiza treści - Sprawdzamy unikatowość, jakość i poziom nasycenia treści frazami kluczowymi

3. Analiza profilu linkowego - sprawdzamy jakie strony www "mówią" o naszej firmie - niezwykle istotny element, ponieważ istnieją w sieci strony o bardzo niskim autorytecie, posiadanie z takiej domeny linku może być potraktowane jako spam, który może przeszkadzać w całym dalszym procesie.

4. Analiza szybkości - Szybkość ładowania serwisu internetowego jest istotnym elementem - wyszukiwarka Google lubi notować wyżej strony, które szybciej się otwierają i samo ich przeglądanie jest "wygodniejsze"

5. Analiza techniczna strony - Sprawdzamy jakość kodu samej strony - czy nie zawiera zbędnego kodu, który może spowolnić stronę bądź blokować roboty wyszukiwarki

Ile kosztuje pozycjonowanie w Słupsku?


Zapoznając się ze wszystkimi powyższymi informacjami, zauważyłeś, że czynników i narzędzi jest całkiem sporo, wszystkie te elementy wpływają na końcowy koszt pozycjonowania stron internetowych w wyszukiwarce Google. Jako Agencja interaktywna jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjne warunki szyte na miarę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów przygotowaliśmy 2 modele rozliczeniowe:

1. Abonament – niezmienny koszt przez cały okres pozycjonowania. Obligujemy się do uzyskania wysokich pozycji na wybrane wyrażenia kluczowe.

2. Za pozycję – jesteśmy dobrzy w tym co robimy, zatem jako nieliczni oferujemy pozycjonowanie za uzyskane efekty z niskim abonamentem – przykładowo stały abonament to 200 zł a za uzyskane pozycje dodatkowe 600 ale płatne tylko w momencie uzyskania wyników top10 dla tych fraz. Każda fraza ma swój budżet liczony dziennie także tyle dni ile jest fraza w topach tyle płacimy stawkę zależną od pozycji.

Efekty pozycjonowania stron Słupsk

Agencja Display – Pozycjonujemy w Słupsku nie od dziś!


Jako agencja z wieloletnim doświadczeniem, obsługujemy klientów ze Słupska (z zakresu pozycjonowania i marketingu) od lat. Na podstawie zdobytego doświadczenia, jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjne warunki, zachowując gwarancję działań. Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji to zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego, a grono naszych specjalistów doradzi i wybierze ofertę dostosowaną na podstawie możliwości i oczekiwanych efektów.

Już teraz widzisz pole do współpracy?