Pozycjonowanie
stron Zduńska Wola

Powierz pozycjonownie strony doświadczonym specjalistom

strzalka

Pozycjonowanie Zduńska Wola – postaw na reklamę internetową


Posiadasz stronę internetową jednak nie osiąga ona oczekiwanych efektów? Powodów może być wiele ale najpopularniejszym jest niewiedza, sama strona internetowa w sieci jest jak kropla w morzu, bez analitycznych działań nie będziemy się wyświetlać na ważne z punktu widzenia frazy w wyszukiwarce.

Czym jest pozycjonowanie stron w Zduńskiej Woli?


Pozycjonowanie to szereg uporządkowanych i zaplanowanych działań, mających na celu zwiększenie widoczności naszego serwisu w wyszukiwarce Google. Na widoczność strony w wyszukiwarce wpływa bardzo duża ilość czynników – niestety Google nie określa wszystkich, daje tylko ogólniki, które nie przekładają się na aktualne realia.

Najpopularniejszymi czynnikami wpływającymi na widoczność strony jest: jakość, ilość i nasycenie treści frazami kluczowymi, lokalizacja w jakiej planujemy działać, ilość linków prowadzących do serwisu, szybkość strony czy też sama jakość kodu. Docelowo czynników jest o kilkadziesiąt więcej – wliczając w to czynniki behawioralne – czyli zachowania użytkowników. Wszystko zależy od branży w jakiej zamierzamy działać.

Proces pozycjonowania jest zawiły i zależny od branży w jakiej działamy. Wiele osób uważa, że jest to schemat – niestety jest to mylne określenie, ponieważ każda branża potrzebuje nacisku na inne elementy, jedna potrzebuje więcej wartościowych linków inna potrzebuję stawić większy nacisk na nasycenie treści.

Pozycjonowanie stron internetowych w Zduńskiej Woli
Widoczność strony, SEO Zduńska Wola

Czy pozycjonowanie w Zduńskiej woli ma sens?


W każdej branży pozycjonowanie ma zastosowanie, w dużej większości pozycjonowanie dostarcza ruch a co za tym idzie zapytania na poszczególne usługi/produkty. W niektórych przypadkach. Chodzi o zwiększenie rozpoznawalności marki a mniej na samym ruchu. Z punktu widzenia biznesowego koszt samego pozycjonowania jest znacznie niższa niż nowego pracownika, a warto podkreślić, że pozycjonowany serwis nie ma dni wolnych, nie potrzebuje urlopów – on pracuje na sukces biznesu 24/7.

Warto powiedzieć, że porównując koszty tradycyjnej formy reklamy (takiej jak radio czy telewizja) do pozycjonowania daje wszędzie te same wnioski – pozycjonowanie jest znacznie korzystniejsze, a trafia do równie dużego grona odbiorców z tym, że docelowo zainteresowanych usługą – w przypadku telewizji i radia trafiamy do wszystkich, jednak tylko małe grono z nich właśnie w tym momencie szuka danej usługi. Sama transmisja reklamy telewizyjnej to koszty kilkuset tysięcy złotych, nie wspominając o kosztach jej nagrania.

Jaki jest koszt pozycjonowania?


Koszty pozycjonowania strony są bezpośrednio zależne od branży w jakiej będziemy działać oraz możliwości finansowania tej usługi. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, stworzyliśmy 2 skuteczne modele rozliczenia:

1. Abonament – stała opłata miesięczna za pozycjonowanie wybranej ilości fraz kluczowych.

2. Za pozycje – wiemy co robimy i jako jedni z nielicznych jesteśmy w stanie zaoferować pozycjonowanie za efekt. Jako klient płacisz tylko w momencie kiedy frazy są w Top10, zabezpieczając budżet klienta stawiamy tzw. barykadę, która blokuje zwiększenie kosztów np. Wartość fraz w umowie to 1500 zł, jednak mamy barykadę 700 zł tak więc jako klient płacisz maksymalnie 700 zł miesięcznie.

Widoczność strony, SEO Zduńska Wola

Agencja Display – skutecznie pozycjonowanie w Zduńskiej woli


Jako agencja interaktywna możemy zaoferować atrakcyjne warunki pozycjonowania z gwarancją jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i kontaktem telefonicznym, a my dopasujemy ofertę pod twoje potrzeby – abyś i ty mógł zaistnieć w sieci.

Już teraz widzisz pole do współpracy?