Pozycjonowanie
stron Zgierz

Powierz pozycjonownie strony doświadczonym specjalistom

strzalka

Pozycjonowanie stron Zgierz – fundament marketingu internetowego


Każda firma do prawidłowego działania musi podjąć jakąś strategie marketingową, cześć podąża za klasycznymi trendami czyli ulotkami, banerami czy też flagami reklamowymi. Taka forma reklamy trafia zazwyczaj do okolicznych mieszkańców, w przypadku ulotek 90% z nich ląduje w śmietniku bez żadnej informacji zwrotnej dlaczego tak się dzieje. Drugą połowa wybiera reklamę w sieci i decyduje się na pozycjonowanie, które trafia nie tylko do mieszkańców jednego miasta, ale także do wielu innych spoza okręgu działalności.

Na czym polega pozycjonowanie stron w Zgierzu?


Pozycjonowanie jest to pewnego rodzaju zabieg/działania na stronie mające na celu zwiększyć wiarygodność serwisu w oczach wyszukiwarki Google. Wyszukiwarka posiada specjalne mechanizmy zwane robotami, które weryfikują stronę internetową pod wieloma względami. W wielu artykułach dowiesz się, że sprawdzane elementy to treści, ilość linków prowadzących do serwisu, czy sam kod strony.

Patrząc obiektywnie to tych czynników jest znacznie więcej, włączając w to czynniki behawioralne (zachowania użytkowników), jako agencja z wieloletnim doświadczeniem dobieramy odpowiednie metody pozycjonowania strony zależne od potrzeb samych robotów w danej branży.

Wbrew pozorom pozycjonowanie nie jest jednakowym zabiegem dla wszystkich. Każda branża ma swoją specyfikę, w jednych liczy się bardziej ilość linków prowadzących do strony a w innych jakość treści czy też sama jakość kodu strony. Na podstawie dokładnych analiz dobieramy szereg rozwiązań, które sprawią, że wyszukiwarka będzie notowała twoją stronę wysoko.

Pozycjonowanie stron internetowych Zgierz
SEO w Zgierzu

Czy pozycjonowanie w Zgierzu się opłaca?


Zgierz jest bardzo silnie rozwijającym się miastem i coraz więcej firm przenosi swój biznes do sieci. Aby nie zostać w tzw. „tyle” warto zadbać o marketing internetowy już teraz. Samo pozycjonowanie posiada wiele zalet dlaczego warto się go podjąć zamiast wybrać inne formy reklamy:

1. Niski koszt – w porównaniu z innymi formami reklamy, które mogą przynieść duży wydźwięk firmy (telewizja, radio) to pozycjonowanie wypada wyjątkowo tanio, statystycznie jest to koszt koło 400 – 1500 zł miesięcznie (koszt zależny od branży) w porównaniu do reklamy telewizyjnej, która kosztuje kilkaset tysięcy. Dzięki stosunkowo niskim kosztom, pozycjonowanie jest idealne dla małych jak i dużych firm.

2. Rozpoznawalność marki – wyświetlanie się Twojej firmy na bardziej konkurencyjne frazy zwiększa rozpoznawalnośc, dzięki czemu więcej klientów może szukać produktów po twoim Brandzie np. W przypadku allegro, bardzo duża ilość ludzi wpisuje produkt już z brandem np. Pralki Allegro.

3. Rozwój firmy w sieci – samo pozycjonowanie to dopiero początek możliwości oferowanych przez internet. Decydując się na tą usługę jako doświadczeni marketingowcy, wspomożemy twój biznes także na innych formach reklamy internetowej.

4. Zwiększenie ilości zapytań – najważniejszy powód dlaczego warto skorzystać z pozycjonowania, jest nim wzrostu ruchu na stronie a co za tym idzie, ilości zapytań.

Jaki jest koszt pozycjonowania w Zgierzu?


W dobie internetu ponad połowa firm określa swój cennik indywidualne pomimo że istnieją realne cenniki. W przypadku pozycjonowania koszt jest indywidualny, jednak rozpoczyna się od 400 – 1500+ zł – koszt jest zależny od branży w jakiej będziemy działać oraz na jak bardzo konkurencyjne frazy będziemy pozycjonować serwis. Trzeba obiektywnie pamiętać, że im większa konkurencja na daną frazę tym więcej działań musimy poświęcić, aby ją wbić wysoko – co wiąże się z większymi kosztami.

Jako Agencja oferujemy dwie formy rozliczeń:

- Abonament – opłata stała miesięczna, gdzie co miesiąc otrzymują Państwo raport z pozycji, a co 3 miesiące raport z wykonanych działań na stronie.
- Za pozycje – płatności rozpoczynają się dopiero po wbiciu Fraz w top10 wyszukiwarki.

Pozycjonowanie stron i sklepów Zgierz

Agencja Display – pozycjonowanie w Zgierzu


Jako agencja działamy na terenie Zgierza od kilku lat, dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjne i jasne warunki współpracy działając na sukces Państwa firmy, jeżeli Jesteś zainteresowany podjęciem współpracy, zapraszamy do kontaktu.

Już teraz widzisz pole do współpracy?