Rollup reklamowy

Rollupy reklamowe - Display

HomeRollupy reklamowe

Chcesz wypromować swój biznes? Efektywną formą zwiększenia rozpoznawalności marki są rollupy reklamowe. To atrakcyjny wizualnie, trwały oraz tani sposób na przyciagnięcie uwagi szerokiego grona klientów. Dostarczamy do klientów wszelkiego rodzaju roll-upy – w skali masowej jak i pojedyncze sztuki. Potrzebujesz więcej szczegółów? Skontaktuj się!


Roll-up – dlaczego warto?

Niezwykłym walorem rollupów reklamowych jest ich estetyczny design. To kluczowa zaleta. Dzięki dużej płaszczyźnie możesz umieścić najważniejsze komunikaty promocyjne dotyczące marki bądź produktu. Przekażesz klientom kluczowe informacje i skutecznie zachęcisz do skorzystania z oferty. Z uwagi natomiast na ich mobilność, możesz przenieść je w każde miejsce. Zajmują tak naprawdę mały skrawek podłoża.

Rollupy wykorzystasz wielokrotnie przy różnego rodzaju okazjach – wystarczy, że podmienisz grafikę lub zmienisz wysokość całej konstrukcji. Dobry rollup sprawdzi się idealnie na targach, konferencjach, spotkaniach biznesowych czy też wystawach produktowych. Prowadzisz firmę w biurowcu? Dzięki roll-upowi przed swoją siedzibą umożliwisz szybkie dotarcie klientom do Twojej firmy.

Tanie rollupy – wysoka jakość, dobra cena

Rollupy reklamowe z naszej oferty cechuje konkurencyjny cennik oraz wysoka jakość i trwałość. Dzięki nowoczesnym metodom produkcji nie nabijamy wysokich marż – w efekcie zachowujemy korzystne ceny przy zachowaniu wysokiej klasy materiałów. Cena rollupów reklamowych, które tworzymy, oscylują od 200 zł do 700 zł. Tanie rollupy promocyjne? Tylko z Display!

Często zadawane pytania

Potrzebujesz pojedynczej sztuki roll-upu reklamowego, ale wiekszość firm obsługuje wyłącznie większe zamówienia? A może spotkałes się z sytaucją, że za pojedynczy rollup firmy oczekują znacznie wyższych kwot? Korzystając z naszej ofery, masz pewność, że cennik za jedną sztukę będzie atrakcyjny. Proponujemy Ci cztery standardowe szerokości: 1500 mm, 1000 mm, 850 mm oraz 800 mm. Realizujemy również zlecenia według indywidualnego zapotrzebowania. Skontaktuj się, a ustalimy szczegóły!

Rollup łezka to rozwiązanie przeznaczone dla tych, którzy poszukują efektownego stojaka reklamowego z najwyższej półki. Cała konstrukcja jest mocna oraz stabilna. Jak to działa? Na górze rollupa znajduje się listwa zaciskowa, po bokach osłony z tworzywa pokrytego chromem, na dole natomiast szeroka kaseta w formie łezki. Możesz dostosować go do swoich potrzeb dzięki regulacji pionu jak i poziomu.

Montaż i demontaż jest łatwy i szybki. Grafikę rozwija się z kasety, która podczas transportu czy przechowywania stanowi dla niego ochornę. Chromowe elementy sprawiają natomiast, że całość prezentuje się atrakcyjnie. Całość możesz bez problemu przewieźć nawet w taksówce!

Zdecydowałeś się na skorzystanie z naszej propozycji? Podpowiemy Ci, jak odpowiednio przygotować pliki, by usprawnić proces produkcji oraz przyspieszyć czas realizacji. Przede wszystkim przygotowany projekt powinien być w skali 1:1 w odpowiedniej rozdzielczości – 120-150 dpi. Mogą być one zapisane w formatach: PFD, JGP oraz TIFF, zarówno dla komputerów PC, jak i systemów MAC. Należy również pamiętać o tym, aby zachować tryb kolorystyczny CMYK a projekty czarno-białe w Gray Scale. Potrzebujesz szczegółowych informacji w tym zakresie? Jesteśmy do dyspozycji.