Tworzenie stron internetowych

W dobie wszechobecnego Internetu posiadanie własnej strony internetowej jest w przypadku firmy koniecznością. Zasada jest taka, że jeśli nie ma Cię w Sieci, to nie istniejesz. Własna witryna internetowa jest bardzo ważnym i niezbędnym elementem strategii marketingowej każdego przedsiębiorstwa. Reklama jest z kolei dźwignią handlu, dlatego też jak najbardziej warto zainwestować w stworzenie odpowiedniej strony www. Stanowi ona źródło informacji o firmie oraz pomaga dotrzeć do szerokiego grona odbiorców i budować pozytywny wizerunek firmy.

Tworzymy strony www, które łatwo dostosować pod potrzeby wyszukiwarki, dzięki temu podczas planowania swojej strategii marketingowej, nie musisz obawiać się czy strona będzie się nadawała na pozycjonowanie.

tworzenie strony internetowej

Strony internetowe - cennik


Standard

od 500

Do 5 podstron

System zarządzania treścią – CMS

Strona oparta na szablonie

X

Ruchoma animacja (slider)

X

Wprowadzenie tekstów i zdjęć

Formularz kontaktowy

Mapka lokalizacji

Instalacja na serwerze

X

Responsywność

X

X

Medium

od 1000

Do 15 podstron

System zarządzania treścią – CMS

Indywidualny projekt graficzny

Galeria zdjęć

Ruchoma animacja (slider)

Optymalizacja pod pozycjonowanie

Wprowadzenie tekstów i zdjęć

Formularz kontaktowy

Mapka lokalizacji

Instalacja na serwerze

Integracja strony z portalem Facebook

Responsywność

X

X

Premium

od 1800

od 25 podstron

System zarządzania treścią – CMS

Indywidualny projekt graficzny

Galeria zdjęć

Ruchoma animacja (slider)

Optymalizacja pod pozycjonowanie

Wprowadzenie tekstów i zdjęć

Formularz kontaktowy

Mapka lokalizacji

Instalacja na serwerze

Integracja strony z portalem Facebook

Responsywność

Dodatkowe wersje językowe

Projekt logotypu

Nowoczesne strony internetowe - dlaczego warto?


Strony internetowe służą nie tylko do poinformowania społeczności internetowej o istnieniu firmy, ale także do zaprezentowania jej oferty. Stanowią one firmowe wizytówki oraz służą do pozyskiwania nowych klientów. Strona www jest bardzo często pierwszym kontaktem z firmą, a przecież pierwsze wrażenie jest kluczowe. Jeśli nie będzie ono dobre, to szanse na pozyskanie nowego klienta drastycznie maleją. Bardzo ważne jest zatem to, aby umiejętnie wykorzystać witrynę do promowania i kreowania wizerunku. To sprawi, że firma będzie postrzegana jako nowoczesna, profesjonalna i otwarta na klientów.

Za pomocą strony internetowej możliwe jest wspieranie budowania i utrzymywania relacji z klientami. Jest to także świetne narzędzie do usprawnienia komunikacji z kontrahentami i partnerami biznesowymi. Oprócz podstawowych informacji o ofercie firmy Internauci mają do dyspozycji także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i mogą bezproblemowo skontaktować się z pracownikami, gdy wystąpi taka potrzeba. To właśnie poprze witrynę internetową możliwe jest informowanie o bieżących stanach magazynowych oraz składanie i śledzenie zamówień.

Proces tworzenia stron internetowych
projektowanie nowoczesnych stron internetowych

Należy pamiętać o tym, że strony internetowe pracują dla właścicieli przez całą dobę i to przez 365 dni w roku – nie biorą wolnego ani też nie są niedyspozycyjne do pracy. Internauci mogą przeglądać je o dowolnej porze dnia i nocy, a więc przedsiębiorca może zarabiać nawet, gdy śpi. Bez wątpienia inwestycja w tworzenie stron www jest sposobem na uzyskanie bardzo skutecznej formy reklamy i to bez konieczności nadwyrężania firmowego budżetu.

Dzięki stronie internetowej możesz rozwijać swoją firmę i zwiększać sprzedaż, a to przecież przekłada się już na realne zyski. Tym bardziej, że większość osób mających dostęp do Internatu poszukuje informacji i opinii o produktach/usługach właśnie w Sieci. Jest to doskonałe narzędzie marketingowe, po które powinien sięgnąć każdy przedsiębiorca.

Projektowanie stron internetowych zgodnie z profilem firmy


Dobre strony internetowe to takie, które rzeczywiście generują duży ruch i zarabiają na siebie. Jest to jednak możliwe wyłącznie w przypadku odpowiednio stworzonej witryny. Powinna ona być dostosowana do indywidualnych potrzeb i oczekiwań nie tylko przedsiębiorcy, ale także potencjalnych klientów.

Bardzo ważne jest zatem zlecenie jej zaprojektowania profesjonalistom z doświadczeniem. Dobra strona www ma atrakcyjną szatę graficzną, która współgra z firmową ofertą. Musi ona zrobić na odwiedzających ją Internautach dobre wrażenie.

Z kolei treści powinny być dopasowane do potrzeb i zainteresowań potencjalnych klientów. Kluczowe jest to, aby były one wartościowe dla klienta i zawierały informacje, jakich on szuka. Na firmowej stronie Internauci muszą zostać uświadomieni o korzyściach, jakie płyną ze współpracy właśnie z tą firmą.

Elementy strony internetowej

Nie można oczywiście zapomnieć o prostej i intuicyjnej nawigacji oraz o przyjaznym wyglądzie strony internetowej. Wszystko to przyczyni się do tego, że Internauta pozostanie dłużej na stronie, zainteresuje się ofertą, przejrzy ją i w efekcie zdecyduje się skorzystać z usług czy też sfinalizuje zamówienie.

Za pomocą dobrze skonstruowanej strony www możliwe jest zaprezentowanie swojej oferty w dużo lepszej i bardziej atrakcyjnej formie. Na uzyskanie pożądanych efektów sprzedażowych nie będzie trzeba długo czekać. Oprócz tego, że będziemy w stanie przedstawić w szerszy sposób wizerunek swojej formy, zaczniemy wzbudzać dużo większe zaufanie. Stworzenie profesjonalnej strony internetowej kosztuje, jednakże nie warto oszczędzać na tej inwestycji, jeśli rzeczywiście chcemy osiągnąć sukces. Zainwestowane pieniądze zwrócą się wówczas bardzo szybko. Zapraszamy do kontaktu inwestorów z miasta Poznań, Wielkopolski oraz całego kraju!