Strony internetowe
Bielsko Biała

Powierz projekt strony doświadczonym specjalistom

strzalka
Ikona strony internetowe
Strony
internetowe

Nowoczesne strony internetowe zaprojektowanie zgodnie ze standardami UX.

Sprawdź ofertę dolny-separator
Ikona sklepy internetowe
Sklepy
internetowe

W pełni funkcjonalne sklepy internetowe oparte na systemie woocommerce..

Sprawdź ofertę dolny-separator
Ikona Projekty graficzne
Projekty graficzne
stron www

Zaprojektuj nową stronę internetową z doświadczonym specjalistą.

Sprawdź ofertę dolny-separator

Strony internetowe Bielsko Biała – Cennik


Każdy projekt strony internetowej jest traktowany indywidualnie, jednak przygotowaliśmy kilka pakietów, które są najczęściej wybierane przez naszych klientów – określają one najczęstsze potrzeby jakie wyrażają klienci. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą:

Standard

od 500

Do 5 podstron

System zarządzania treścią – CMS

Strona oparta na szablonie

X

Ruchoma animacja (slider)

X

Wprowadzenie tekstów i zdjęć

Formularz kontaktowy

Mapka lokalizacji

Instalacja na serwerze

X

Responsywność

X

X

Medium

od 1000

Do 15 podstron

System zarządzania treścią – CMS

Indywidualny projekt graficzny

Galeria zdjęć

Ruchoma animacja (slider)

Optymalizacja pod pozycjonowanie

Wprowadzenie tekstów i zdjęć

Formularz kontaktowy

Mapka lokalizacji

Instalacja na serwerze

Integracja strony z portalem Facebook

Responsywność

X

X

Premium

od 1800

od 25 podstron

System zarządzania treścią – CMS

Indywidualny projekt graficzny

Galeria zdjęć

Ruchoma animacja (slider)

Optymalizacja pod pozycjonowanie

Wprowadzenie tekstów i zdjęć

Formularz kontaktowy

Mapka lokalizacji

Instalacja na serwerze

Integracja strony z portalem Facebook

Responsywność

Dodatkowe wersje językowe

Projekt logotypu

Tworzenie stron internetowych Bielsko Biała


Jedną z kluczowych usług naszej firmy jest projektowanie nowoczesnych stron internetowych. Cały proces rozpoczyna się od wstępnego wywiadu, gdzie ustalamy zakresy projektu oraz potrzeby i oczekiwania klienta. Na podstawie takiego wywiadu, jesteśmy w stanie doradzić jakie rozwiązanie spełni potrzeby i będzie służyć przez lata.

Po akceptacji warunków, wszystkie najważniejsze informację z wywiadu trafiają do działu projektowania, gdzie grafik przygotowuje projekt graficzny strony w oparciu o te informację. Na potrzeby wizualizacji, zawsze wartościowe są zdjęcia od klienta – bez nich posłużymy się zdjęciami z banku zdjęć.

Po kilku dniach, jako klient otrzymasz wstępną wizualizację projektu strony głównej i 1 podstrony ofertowej. Cały projekt jest konsultowany z Państwem telefonicznie w celu wyjaśnienia dlaczego takie elementy zostały zastosowane. Po rozmowie, dajemy do 5 dni na przesłanie zmian (jeżeli takie zaistnieją), które naniesiemy na projekt graficzny.

Po akceptacji, projekt trafia do działu programistycznego gdzie jest odzwierciedlany w postaci kodu strony, a następnie przenoszony na Państwa hosting. Cały proces tworzenia (wyidealizowany) trwa od 14 – 30 dni roboczych.

Nowoczesna reklama w internecie
Koszt strony internetowe Bielsko Biała

Zaprezentuj swoją firmę z najlepszej strony


Nowoczesna strona internetowa pełni wiele funkcji np. reprezentacyjną – opisuje/przedstawia twój biznes 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, co więcej strona internetowa jest podstawą do prowadzenia działań marketingowych w internecie – jest miejscem gdzie zawsze możemy odwołać klienta z naszej reklamy.

Strona internetowa jest najbardziej opłacalną formą inwestycji w reklamę, ponieważ jest bardzo trwała – wytrzymuje bez większych problemów wiele lat, a sam koszt utrzymania jest niewielki i wynosi 200 zł rocznie – jest to opłata za hosting i domenę.

Strony internetowe dostosowane pod pozycjonowanie


Jako agencja zajmująca się także pozycjonowaniem, zawsze przygotowujemy stronę pod wszystkie standardy wyszukiwarki, dzięki czemu strona internetowa wymaga mniejszego nakładu pracy aby osiągnąć wysokie wyniki.

Kod który tworzymy jest przejrzysty zarówno dla robota wyszukiwarki jak i dla samych programistów, którzy zawsze mogą rozwijać stronę bez większych problemu. Do tworzenia stron stosujemy tylko sprawdzone technologie takie jak: HTML5, CSS3, PHP7, JavaScript/Jquery, Mysql, a w celu uzyskania interaktywnego panelu zarządzania stroną, wdrażamy system CMS Wordpress, który usprawni Ci edycję wszystkich elementów strony.

Zaprojektujemy ci wyjątkową stronę internetową Bielsko Biała
Korzystny cennik stron internetowych Bielsko Biała

Strony internetowe Bielsko Biała odporne na ataki wirusów


Jako specjaliści w kwestiach związanych ze stronami internetowymi, gwarantujemy, odporność na wirusy. Do projektowania stron wykorzystujemy znikomą ilość obcego kodu (wtyczek), a wszystkie potrzebne elementy są okodowane dedykowanymi rozwiązaniami, dzięki czemu twój serwis nie musi się obawiać infekcji. W dzisiejszych czasach jest to bardzo ważny argument, ponieważ ponad połowa stron jest tworzona na Page builderach, które nie aktualizowane szybko się wykrzaczają co jest porównywalne do uszkodzenia strony internetowej.

Agencja Display – projekt strony internetowej na miarę twojego biznesu


Bielsko Biała jest jednym z pierwszych miast, gdzie rozpoczęliśmy naszą działalność i do tej pory realizujemy dla firm z tego miasta usługę projektowania stron i pozycjonowania. Zapraszamy do podjęcia z nami współpracy, a nasz dział specjalistów doradzi i dobierze odpowiednie działania, które wspomogą twój biznes w reklamie internetowej.