Strony internetowe
Bytom

Powierz projekt strony doświadczonym specjalistom

strzalka
Ikona strony internetowe
Strony
internetowe

Nowoczesne strony internetowe zaprojektowanie zgodnie ze standardami UX.

Sprawdź ofertę dolny-separator
Ikona sklepy internetowe
Sklepy
internetowe

W pełni funkcjonalne sklepy internetowe oparte na systemie woocommerce..

Sprawdź ofertę dolny-separator
Ikona Projekty graficzne
Projekty graficzne
stron www

Zaprojektuj nową stronę internetową z doświadczonym specjalistą.

Sprawdź ofertę dolny-separator

Strony internetowe Bytom – Cennik


Jako agencja interaktywna od lat projektujemy i kodujemy nowoczesne strony internetowe dostosowane do wszelkich standardów użytkowników. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów przygotowaliśmy trzy najczęściej wybierane modele stron. Jeżeli przygotowane moduły nie spełniają oczekiwań bądź nie wiesz czego na tym etapie potrzebujesz, to zapraszamy do kontaktu, a my przygotujemy indywidualną ofertę na potrzeby twojego przedsiębiorstwa.

Standard

od 500

Do 5 podstron

System zarządzania treścią – CMS

Strona oparta na szablonie

X

Ruchoma animacja (slider)

X

Wprowadzenie tekstów i zdjęć

Formularz kontaktowy

Mapka lokalizacji

Instalacja na serwerze

X

Responsywność

X

X

Medium

od 1000

Do 15 podstron

System zarządzania treścią – CMS

Indywidualny projekt graficzny

Galeria zdjęć

Ruchoma animacja (slider)

Optymalizacja pod pozycjonowanie

Wprowadzenie tekstów i zdjęć

Formularz kontaktowy

Mapka lokalizacji

Instalacja na serwerze

Integracja strony z portalem Facebook

Responsywność

X

X

Premium

od 1800

od 25 podstron

System zarządzania treścią – CMS

Indywidualny projekt graficzny

Galeria zdjęć

Ruchoma animacja (slider)

Optymalizacja pod pozycjonowanie

Wprowadzenie tekstów i zdjęć

Formularz kontaktowy

Mapka lokalizacji

Instalacja na serwerze

Integracja strony z portalem Facebook

Responsywność

Dodatkowe wersje językowe

Projekt logotypu

Po co ci nowa strona internetowa?


Nowoczesna strona internetowa to nieodzowny element każdego przedsiębiorstwa, ponieważ przedstawia firmę i jej usługi 24h/7 dni w tygodniu, a co ważne jest kluczem aby rzetelnie przedstawić firmę w internecie.

Dobrze zaprojektowana strona powoduje znaczący wzrost zapytań, co wbrew pozorom nie jest takie proste do osiągnięcia. Każda branża ma swoje specyficzne elementy oraz wymogi. Jako specjaliści w branży projektowania stron, stosujemy specjalne narzędzia mające na celu zweryfikować zachowanie użytkowników na nowej stronie i dzięki tym danym możemy dostosować stronę pod odpowiednie grupy docelowe.

Nie wiesz gdzie tkwi problem w twojej aktualnej stronie? Jesteśmy w stanie wykonać jednorazowy audyt UX, który wskaże wszystkie elementy, które wymagają zmiany w celu podniesienia ilości zapytań ze strony internetowej.

Koszt strony internetowe Bytom
Nowoczesna reklama w internecie

Po czym poznać dobrą stronę internetową?


Wbrew pozorom poziom estetyczny jest względny, ponieważ każdy z nas ma swój charakter i oczekiwania jeżeli chodzi o wygląd. Najważniejszym czynnikiem jest czas po jakim uzyskaliśmy/znaleźliśmy informacje jakie oczekiwaliśmy. W momencie kiedy cała ścieżka była intuicyjna i nie stanowiła żadnych problemów to mamy dobrze dostosowaną stronę, w momencie kiedy „gubimy” się na stronie, bądź nie możemy czegoś znaleźć to pierwszy sygnał aby wprowadzać zmiany.

Takie badania robi się na określonej ilości użytkowników, żeby uzyskać wynik miarodajny. Dodając do intuicyjnej strony elementy, które zachodzą w pamięć, uzyskujemy kompletny serwis dostosowany pod użytkownika, który nie pełni tylko roli reprezentatywnej ale także sprzedażową.

Strona internetowa w pakiecie z pozycjonowaniem


Strona internetowa to pierwszy krok na drodze marketingu internetowego, jednak w sieci jest ona niczym kropla w morzu bez odpowiednich działań marketingowych. Wszystkim naszym klientom oferujemy pozycjonowanie strony, dzięki któremu na serwis zostanie sprowadzony ruch i wzrośnie rozpoznawalność marki.

Dzięki wzrostowi rozpoznawalności, firma zaczyna się rozwijać i może myśleć o zatrudnieniu kolejnych pracowników bądź maszyn produkcyjnych. Olbrzymią zaletą pozycjonowania jest stosunkowo niski koszt działań w porównaniu z tradycyjnymi formami marketingu takimi jak reklama telewizyjna lub radiowa. Co ważne w przypadku pozycjonowania, zawsze trafiamy do grupy potencjalnie zainteresowanych usługą, a w przypadku reklam masowych trafiamy do wszystkich, nie koniecznie szukających takich usług w tym momencie.

Zaprojektujemy ci wyjątkową stronę internetową Bytom

Agencja Display – Projektujemy strony w Bytomiu od wielu lat


Bytom jest jedną z pierwszych miejscowości, gdzie rozpoczynaliśmy projektowanie stron internetowych. Dzięki temu, możemy zagwarantować jakość i terminowość naszych usług. Co ważne wszystkie nasze działania są dokumentowane i prezentowane w formach raportów okresowych. Jeżeli szukasz agencji, która zadba o cały marketing internetowy twojej firmy oraz aspekty techniczne stron, to trafiłeś/łaś w odpowiednie miejsce. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub przez formularz kontaktowy, a my przygotujemy indywidualną ofertę dla twojej firmy.