Strony internetowe
Chełm

Powierz projekt strony doświadczonym specjalistom

strzalka
Ikona strony internetowe
Strony
internetowe

Nowoczesne strony internetowe zaprojektowanie zgodnie ze standardami UX.

Sprawdź ofertę dolny-separator
Ikona sklepy internetowe
Sklepy
internetowe

W pełni funkcjonalne sklepy internetowe oparte na systemie woocommerce..

Sprawdź ofertę dolny-separator
Ikona Projekty graficzne
Projekty graficzne
stron www

Zaprojektuj nową stronę internetową z doświadczonym specjalistą.

Sprawdź ofertę dolny-separator

Strony internetowe Chełm - Cennik


Planujesz przenieść swój biznes do sieci? Zdecydowanie jest to dobra decyzja, jednak do prawidłowego funkcjonowania firmy w sieci, potrzebna jest intuicyjna strona internetowa – tylko taka jest w stanie przynieść satysfakcjonującą ilość zapytań ofertowych. Korzystając z usług naszej agencji, nie otrzymasz tylko atrakcyjnego projektu, ale także pełne wsparcie w dalszym rozwoju swojego biznesu w sieci. Poniżej przedstawiamy trzy najczęściej wybierane pakiety stron internetowych – wielkość serwisu jest zależna od usług danej firmy i co ważne, każda strona jest w pełni edytowalna – dzięki czemu istnieje dalsza możliwość rozwoju.

Standard

od 500

Do 5 podstron

System zarządzania treścią – CMS

Strona oparta na szablonie

X

Ruchoma animacja (slider)

X

Wprowadzenie tekstów i zdjęć

Formularz kontaktowy

Mapka lokalizacji

Instalacja na serwerze

X

Responsywność

X

X

Medium

od 1000

Do 15 podstron

System zarządzania treścią – CMS

Indywidualny projekt graficzny

Galeria zdjęć

Ruchoma animacja (slider)

Optymalizacja pod pozycjonowanie

Wprowadzenie tekstów i zdjęć

Formularz kontaktowy

Mapka lokalizacji

Instalacja na serwerze

Integracja strony z portalem Facebook

Responsywność

X

X

Premium

od 1800

od 25 podstron

System zarządzania treścią – CMS

Indywidualny projekt graficzny

Galeria zdjęć

Ruchoma animacja (slider)

Optymalizacja pod pozycjonowanie

Wprowadzenie tekstów i zdjęć

Formularz kontaktowy

Mapka lokalizacji

Instalacja na serwerze

Integracja strony z portalem Facebook

Responsywność

Dodatkowe wersje językowe

Projekt logotypu

Czym się charakteryzuje dobra strona internetowa?


Wielu określi, że wygląd strony jest najistotniejszy, jednak to nie do końca prawda. Z naszego doświadczenia, najważniejsza jest prostota obsługi strony czyli jej intuicyjność. Strona internetowa może posiadać liczne slidery, mnóstwo animacji, a mimo to może być tak ciężka w odbiorze, że użytkownik nie będzie chciał z niej korzystać. Kluczowym elementem każdego projektu jest połączenie funkcjonalności z przejrzystym schematem strony.

Skąd wiemy jak strona powinna wyglądać? Taka wiedza nie bierze się znikąd, nasi specjaliści UX korzystają z szeregu narzędzi np. Hotjar, które analizują zachowania użytkowników na serwisie internetowym i po zebraniu odpowiedniej próbki, są w stanie określić jakie elementy wymagają zmiany/ jakie są dobre/ a jakie są totalnie nieużytecznie i warto się zastanowić nad ich usunięciem lub pomniejszeniem.

Decydując się na stronę internetową od naszej agencji, zapewnimy, że zostanie ona skonstruowana logicznie z możliwością nadzorowania zachowań użytkowników w celu poprawienia pewnych elementów.

Koszt strony internetowe Chełm
Nowoczesna reklama w internecie

Jak wygląda proces współpracy?


Projekt rozpoczynamy od dokładnego wywiadu, gdzie poruszamy tematy o cele strony, inspiracje i czy klient myśli o dalszym marketingu czy tylko stronie wizytówkowej. Takie dane są niemal niezbędne, w każdym projekcie, ponieważ nakreślają po co ma zostać stworzony nowy serwis. Jeżeli klient decyduje od samego początku, że jego źródłem pozyskania klienta będzie reklama w Google Ads, to strona jest konstruowana typowo sprzedażowo. Jeżeli z góry wie, że będzie pozycjonował serwis, to musimy przewidzieć więcej miejsca na docelowy tekst, który jest niezbędny w tym procesie.

Wszystkie informacje uzyskane podczas wywiadu, są przekazywane do działu graficznego, gdzie jest przygotowywany wstępny projekt strony. Na tym etapie skupiamy się na schemacie całego serwisu i zastosowaniu poszczególnych sekcji. Po przedstawieniu projektu, całość jest konsultowana z klientem w celu przedstawienia koncepcji i zastosowania poszczególnych elementów. Po takiej rozmowie, dajemy do 5 dni roboczych na przesłanie poprawek, które naniesiemy na projekt graficzny strony.

Po wdrożeniu wszystkich graficznych poprawek, projekt trafia do działu graficznego, gdzie przekształcany jest na kod źródłowy strony a następnie przenoszony na serwer klienta.

Strona internetowa a pozycjonowanie


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, przygotowaliśmy specjalną ofertę strona internetowa + pozycjonowanie, dzięki czemu projekt od samego początku jest przygotowywany pod strategię pozycjonowania, przygotowaną przez naszego pozycjonera. Takie rozwiązanie pozwala na zaoszczędzenie sporej ilości czasu potrzebnego na zdobycie wysokich pozycji w wyszukiwarce Google.

W trakcie samego projektowania, już pozyskujemy wartościowe linki do twojej domeny, mające na celu zwiększyć wiarygodność strony w oczach wyszukiwarki. Szybkie podjęcie działań, potrafi znacznie przyśpieszyć cały proces oraz znaleźć elementy u konkurencji (W top10) jakie są niezbędne (zdaniem wyszukiwarki) do uzyskania wysokiej pozycji.

Z racji, że jesteśmy dobrzy i wiemy co robimy, jesteśmy w stanie zaoferować pozycjonowanie za tzw. efekt – czyli opłaty nachodzą dopiero w momencie uzyskania pozycji na poszczególne frazy w Top10. Wszystkie warunki zawsze są uzgadniane na podstawie branży w jakiej zamierzamy działać oraz na jaką skalę.

Zaprojektujemy ci wyjątkową stronę internetową Chełm

Agencja Display – tworzymy strony www w Chełmie od lat


Chełm jest jednym z pierwszych miast, gdzie rozpoczęliśmy naszą działalność związaną z projektowaniem i kodowaniem stron internetowych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie zagwarantować jakość wszystkich naszych usług – zawsze wychodzimy z założenia, że jakość to element, który wyróżnia nas na tle wszystkich innych. Zachęcamy do skorzystania z pełni naszych usług – od stron internetowych po pozycjonowanie.