Strony internetowe
Grudziądz

Powierz projekt strony doświadczonym specjalistom

strzalka
Ikona strony internetowe
Strony
internetowe

Nowoczesne strony internetowe zaprojektowanie zgodnie ze standardami UX.

Sprawdź ofertę dolny-separator
Ikona sklepy internetowe
Sklepy
internetowe

W pełni funkcjonalne sklepy internetowe oparte na systemie woocommerce..

Sprawdź ofertę dolny-separator
Ikona Projekty graficzne
Projekty graficzne
stron www

Zaprojektuj nową stronę internetową z doświadczonym specjalistą.

Sprawdź ofertę dolny-separator

Strony internetowe Grudziądz - cennik


Warto mieć własną witrynę! W internecie szukamy wszystkiego – informacji i rozrywki, produktów i usług, a nawet przyjaźni i miłości. To nie znaczy, że wszystkie firmy mają strony internetowe Grudziądz jest miastem, gdzie twórcy witryn firmowych wciąż mają co robić. Pora, by uświadomili sobie, jak wiele pożytku może dać im posiadanie witryny internetowej.

Standard

od 500

Do 5 podstron

System zarządzania treścią – CMS

Strona oparta na szablonie

X

Ruchoma animacja (slider)

X

Wprowadzenie tekstów i zdjęć

Formularz kontaktowy

Mapka lokalizacji

Instalacja na serwerze

X

Responsywność

X

X

Medium

od 1000

Do 15 podstron

System zarządzania treścią – CMS

Indywidualny projekt graficzny

Galeria zdjęć

Ruchoma animacja (slider)

Optymalizacja pod pozycjonowanie

Wprowadzenie tekstów i zdjęć

Formularz kontaktowy

Mapka lokalizacji

Instalacja na serwerze

Integracja strony z portalem Facebook

Responsywność

X

X

Premium

od 1800

od 25 podstron

System zarządzania treścią – CMS

Indywidualny projekt graficzny

Galeria zdjęć

Ruchoma animacja (slider)

Optymalizacja pod pozycjonowanie

Wprowadzenie tekstów i zdjęć

Formularz kontaktowy

Mapka lokalizacji

Instalacja na serwerze

Integracja strony z portalem Facebook

Responsywność

Dodatkowe wersje językowe

Projekt logotypu

Strona internetowa + pozycjonowanie?


Jeśli czegoś nie ma w Google, nie istnieje. Aby dotrzeć do klientów w sieci, warto postawić na pozycjonowanie. Nabiera ono szczególnej wagi w ostatnich latach. Są osoby, zwłaszcza wśród młodszego pokolenia, które nigdy nie sięgają po gazetę w celu – na przykład – znalezienia firmy od stron www. Tego typu target wpisze raczej ,,agencja interaktywna Grudziądz". Wszystkiego szukają w sieci i tylko w sieci. Nie ma się czemu dziwić, skoro w internecie jest wszystko, czego tylko dusza internauty i konsumenta zapragnie – rozrywka, praca, zakupy i usługi. To są potencjalni klienci – nie pozostawiajmy ich konkurencji i nie liczmy na to, że nagle zmienią swoje nawyki i sięgną po twoją ulotkę.

Reklamy internetowe dla miasta Grudziądz
Nowoczesna reklama w internecie

Wizytówka na lokalnej stronie? Nie! Postaw na projekt swojej strony www!


Wiele małych firm z Grudziądza kupuje sobie za cenę jednego ogłoszenia na lokalnej stronie internetowej błogą świadomość, że zrobiły co trzeba, aby zaistnieć w sieci. Czy rzeczywiście? Reklama w sieci działa, jeśli grafika przyciąga wzrok, a treść jest użyteczna dla odbiorcy i przekazuje podstawowe informacje o firmie. Nie da się tego powiedzieć o ogłoszeniach z nazwą i numerem telefonu, bo logo już nie zawsze się mieści. Nie ma też szans na dokładne przedstawienie oferty. Nie znaczy to, że nie watro takiej wizytówki również mieć, ale na pewno nie powinien to być nasz jedyny ślad w sieci.

Może wystarczy fanpage na faceebooku?

Na pewno nie zaszkodzi. Jeśli masz szerokie grono znajomych w mediach społecznościowych. Konto firmowe na Facebooku, może być doskonałą reklamą twojej działalności. Nie zapominaj jednak, że nie wszyscy potencjalni odbiorcy maj, profile w takich serwisach i nie wszyscy z nich aktywnie korzystają. Świetnie byłoby powiązać takie konto z własna witryna internetową, na której zamieścisz wszystko, co chcesz aby klienci wiedzieli o twojej firmie.

Strony www Grudziądz - co dają?


Jeśli chcesz mieć w internecie miejsce, gdzie naprawdę będziesz mógł umieścić wszystko to, co chcesz, aby ludzie wiedzieli o twojej ofercie – strona internetowa jest idealnym rozwiązaniem. Zamieścisz tam nie tylko dane kontaktowe, ale też szczegółową informację na temat oferty, aktualne wiadomości o promocjach i rabatach, może nawet firmowego bloga – co staje się ostatnio coraz modniejsze.

Do wykonania twojej strony internetowej, wybierz firmę lub osobę, która posiada dobrą opinię i jest w stanie przedstawić ci swoje dotychczasowe realizacje. Wykonawca strony, który zajmuje się podobnymi projektami na co dzień, będzie w stanie doradzić rozwiązanie optymalne w twoim przypadku, z uwzględnieniem nie tylko profilu działania, ale też zasięgu i wielkości firmy z Grudziądza.

Współpracuj przy powstawaniu twojej strony internetowej, przedstaw jasno swoje oczekiwania i potrzeby. Tylko dzięki sprawnej komunikacji między tobą, a wykonawcą, powstanie dokładnie taka witryna, jakiej potrzeba twojej firmie. Właśnie tam będziesz prezentować swoją ofertę całodobowo, przez siedem dni w tygodniu. Zaraz po stworzeniu strony zadbaj, o jej prawidłowe pozycjonowanie, czyli o to, aby pokazywała się jak najwyżej w wynikach popularnych wyszukiwarek. Inaczej nawet najpiękniejsza, najbardziej przejrzysta witryna nie spełni swojej funkcji tak, jak się spodziewasz. Po prostu nikt jej nie znajdzie. Zrób ten ważny krok – zadbaj o widoczność w sieci.

Zaprojektujemy ci wyjątkową stronę internetową Grudziądz