Strony internetowe
Kwidzyn

Powierz projekt strony doświadczonym specjalistom

strzalka
Ikona strony internetowe
Strony
internetowe

Wykonujemy wysokiej jakości strony internetowe w szybkim terminie realizacji.

Sprawdź ofertę dolny-separator
Ikona sklepy internetowe
Sklepy
internetowe

Projektujemy sklepy internetowe dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Sprawdź ofertę dolny-separator
Ikona Projekty graficzne
Projekty graficzne
stron www

Koncepcja strony internetowej jest kluczowa podczas tworzenia strony www.

Sprawdź ofertę dolny-separator

Strony internetowe Kwidzyn - cennik


"Jeśli nie ma cię w internecie, nie istniejesz" - to powiedzenie doskonale można odnieść do firm. Jeśli startujesz z własnym biznesem, albo prowadzisz go już od jakiegoś czasu, ale nie masz jeszcze swojej wizytówki w sieci, najwyższy czas to zmienić zwłaszcza, jeśli prowadzisz go w mieście prężnie rozwijającej się konkurencji – takim, jak Kwidzyn.

Standard

od 500

Do 5 podstron

System zarządzania treścią – CMS

Strona oparta na szablonie

X

Ruchoma animacja (slider)

X

Wprowadzenie tekstów i zdjęć

Formularz kontaktowy

Mapka lokalizacji

Instalacja na serwerze

X

Responsywność

X

X

Medium

od 1000

Do 15 podstron

System zarządzania treścią – CMS

Indywidualny projekt graficzny

Galeria zdjęć

Ruchoma animacja (slider)

Optymalizacja pod pozycjonowanie

Wprowadzenie tekstów i zdjęć

Formularz kontaktowy

Mapka lokalizacji

Instalacja na serwerze

Integracja strony z portalem Facebook

Responsywność

X

X

Premium

od 1800

od 25 podstron

System zarządzania treścią – CMS

Indywidualny projekt graficzny

Galeria zdjęć

Ruchoma animacja (slider)

Optymalizacja pod pozycjonowanie

Wprowadzenie tekstów i zdjęć

Formularz kontaktowy

Mapka lokalizacji

Instalacja na serwerze

Integracja strony z portalem Facebook

Responsywność

Dodatkowe wersje językowe

Projekt logotypu

Kwidzyn miasto Twojego biznesu


Kwidzyn jest prężnie rozwijającym się miastem, wraz z rozwojem samego miasta, rozwijają się duże firmy, które bez wątpienia inwestują swój czas i pieniądze w profesjonalne strony internetowe. Dlaczego tak się dzieje? Wynika to z dużej świadomości właścicieli firm – bardzo duża ilość potencjalnych klientów szuka usług przez internet, w momencie kiedy nas tam nie ma, zdecydowanie tracimy.

Jeśli i ty rozwijasz swój interes właśnie tu, powinieneś już dziś pomyśleć o tym, jak wyróżnić swoją firmę, by twoje produkty i usługi stały się nie tylko bardziej konkurencyjne, ale przede wszystkim po prostu znane w okolicy.

Koszt strony internetowe
Nowoczesna reklama w internecie

Jak reklamujesz swoją firmę?


Skąd klienci wiedzą, że istniejesz i czekasz na nich? Dajesz ogłoszenia w lokalnej prasie, lub portalu internetowym? Świetnie, to już coś. Czy nie wydaje ci się jednak, że można zrobić więcej, by twoja wizytówka przestała tonąć w dziesiątkach innych, podobnych?

Ulotki to niezły sposób na dotarcie do potencjalnych odbiorców, ale z obserwacji wynika, że tylko część klientów zdobywa informacje o firmach właśnie w ten sposób. Reszta w tym czasie surfuje w internecie…

W dzisiejszych czasach strona internetowa jest najlepszym sposobem reklamy, sam fakt, że jest ona twoim handlowcem 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przy bardzo niskich kosztach utrzymaniach jest bardzo zachęcającą opcją do jednorazowego zainwestowania w nią.

Prezentuj swoją firmę, estetyczną stroną www


Każda firma niezależnie czy jest duża czy mała powinna mieć estetyczną i funkcjonalną stronę internetową. Wynika to z faktu iż coraz więcej osób zaczyna wyszukiwać usług, produktów przez internet i co najważniejsze liczba użytkowników cały czas rośnie i będzie rosnąć, zatem obecność firmy w sieci to "MUS", zadbaj o to by mogli znaleźć tam twoją firmę.

Projektowanie stron internetowych to nie tylko nasza praca, zawód ale także pasja. Zaprojektujemy i zakodujemy ci naprawdę dobrą stronę internetową w atrakcyjnej cenie. Coraz więcej przedsiębiorców wybiera nasze usługi ze względu na profesjonalne podejście do potrzeb klienta, chcesz się przekonać? Skontaktuj się i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Zaprojektujemy ci wyjątkową stronę internetową Kwidzyn
Korzystny cennik stron internetowych

Co zyskasz inwestując w nowoczesną stronę internetową?


Największym atutem inwestycji w stronę internetowym jest rozgłos, który powstaje o danej firmie w momencie funkcjonowania w sieci. Dzięki wartościowym treścią i regularnej pracy na stronie możemy dotrzeć do coraz większej grupy klientów i dzięki czemu stale rozwijać swój biznes. Jako firma web developerska możemy zaprojektować ci stronę internetową już od 500 złotych, jeśli zdecydujesz się na gotowy szablon. Jeśli potrzebujesz jeszcze bardziej się wyróżnić na tle konkurencji to proponujemy stronę internetową z indywidualnym projektem graficznym, którą możemy dla Ciebie wykonąć już od 1000 zł.

Samo posiadanie strony internetowej buduje zaufanie do marki oraz daje prestiż dla firmy. Strona internetowa to wizytówka w sieci o której warto wspominać i zapisywać adres na dokumentach firmowych, zapisując adres naszej witryny na wizytówce zawsze zostawiasz po sobie ślad, który może być kluczowy podczas pozyskiwania nowych klientów.

Dlaczego warto mieć stronę


Strona internetowa to najlepszy handlowiec, dzięki niej możemy realizować swoje cele biznesowe przy bardzo niskich kosztach utrzymania. Dobrze zaprojektowana strona internetowa pozyskuje bardzo dużą ilość zapytań, oczywiście wszystko dzięki działaniom marketingowym takim jak pozycjonowanie i płatne reklamy Google. Jednak sam marketing to nie wszystko, ponieważ strona internetowa musi być zaprojektowana zgodnie ze standardami UX. Jeżeli zdecydujesz się na nasze usługi to zadbamy o zmaksymalizowanie ilości zapytań ze strony internetowej.

Zaufaj specjalistom, którzy realizują projekty stron internetowych od przeszło 3 lat. Na swoim koncie posiadamy duże grono zadowolonych klientów, zapraszamy do sprawdzenia naszych realizacji i opinii.

Korzystny projekt graficzny strony internetowej