Strony internetowe
Mysłowice

Powierz projekt strony doświadczonym specjalistom

strzalka
Ikona strony internetowe
Strony
internetowe

Nowoczesne strony internetowe zaprojektowanie zgodnie ze standardami UX.

Sprawdź ofertę dolny-separator
Ikona sklepy internetowe
Sklepy
internetowe

W pełni funkcjonalne sklepy internetowe oparte na systemie woocommerce..

Sprawdź ofertę dolny-separator
Ikona Projekty graficzne
Projekty graficzne
stron www

Zaprojektuj nową stronę internetową z doświadczonym specjalistą.

Sprawdź ofertę dolny-separator

Strony internetowe Mysłowice – Cennik


W dobie internetu, coraz większa ilość przedsiębiorców przenosi swoje stacjonarne biznesy do internetu, powodów jest kilka ale najważniejszym jest fakt, iż coraz większe grono potencjalnych klientów szuka usług w sieci – nie będąc tam, twoja firma traci. Wychodząc naprzeciw oczekiwania klientów przygotowaliśmy, 3 najczęściej wybierane modele stron. W przypadku kiedy model nie spełnia Twoich oczekiwań, proponujemy rozwiązania indywidualne – które są zbliżone do przedstawionych modeli.

Standard

od 500

Do 5 podstron

System zarządzania treścią – CMS

Strona oparta na szablonie

X

Ruchoma animacja (slider)

X

Wprowadzenie tekstów i zdjęć

Formularz kontaktowy

Mapka lokalizacji

Instalacja na serwerze

X

Responsywność

X

X

Medium

od 1000

Do 15 podstron

System zarządzania treścią – CMS

Indywidualny projekt graficzny

Galeria zdjęć

Ruchoma animacja (slider)

Optymalizacja pod pozycjonowanie

Wprowadzenie tekstów i zdjęć

Formularz kontaktowy

Mapka lokalizacji

Instalacja na serwerze

Integracja strony z portalem Facebook

Responsywność

X

X

Premium

od 1800

od 25 podstron

System zarządzania treścią – CMS

Indywidualny projekt graficzny

Galeria zdjęć

Ruchoma animacja (slider)

Optymalizacja pod pozycjonowanie

Wprowadzenie tekstów i zdjęć

Formularz kontaktowy

Mapka lokalizacji

Instalacja na serwerze

Integracja strony z portalem Facebook

Responsywność

Dodatkowe wersje językowe

Projekt logotypu

Nowoczesna strona internetowa – przedstaw firmę w najlepszych świetle


Nie od dziś się się mawia „Jak Cię widzą tak Cię piszą”, to powiedzenie w przypadku marketingu internetowego ma zasadnicze znaczenie, ponieważ estetyczna i intuicyjna strona internetowa przyciąga oko znacznie większego grona klientów a co za tym idzie, zwiększa znacznie szanse na potencjalne zapytanie.

Co ważne, unikatowa strona internetowa zapada w pamięć, jeżeli raz klient skorzystał z usług Państwa firmy, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że dzięki jej wyglądowi, rozpozna ją na tle wszystkich innych stron.

Koszt strony internetowe w Mysłowicach
Schemat strony internetowej Mysłowice

Nowa strona internetowa a pozycjonowanie


Nowoczesna strona internetowa to klucz do rozpoczęcia biznesu w sieci, jednak bez odpowiednich działań marketingowych jest ona niczym kropla w morzu. Wraz z projektem nowej strony, warto zdecydować się, także na pozycjonowanie. Dzięki takiemu pakietowi, projekt zostanie od samego początku dostosowany pod restrykcyjne wymogi wyszukiwarki – dzięki takiemu dostosowaniu, znacznie prościej osiągnąć wysokie pozycje na wybrane słowa kluczowe.

Jako agencja interaktywna z wieloletnim doświadczeniem, zrealizowaliśmy nie jeden taki projekt i przykładem jest sklep internetowy gloryshop.pl, który dzięki naszym wytycznym i wdrożeniom, posiada ruch dzienny w okolicach 500 wejść dziennie a wzrost konwersji jest na poziomie 300%.

Strony internetowe dostosowane pod UX


Wiele przedsiębiorców pomimo rozwoju biznesu i rozpoznawalności, nadal nie doświadcza dużej ilości zapytań ze strony, przy stosunkowo dużym ruchu. Powodów może być naprawdę bardzo wiele, jednak najczęstszym jest strona niedostosowana pod grupę odbiorców (pisząc ogólnie) np. strony kierowane do osób starszych mają inne potrzeby – większe czcionki, wyróżnione kontakty oraz standardy WCAG. W przypadku takich projektów, grafik skupia się na innych elementach niż w przypadku projektu dla agencji marketingowej – której priorytetem jest wizerunek i przesłanie ich haseł reklamowych.

Decydując się na stronę internetową w naszej agencji, zadbamy o wszystkie elementy strony tak aby były przyjazne dla użytkownika i miały tzw. „Ręce i nogi”. Jeżeli posiadasz już stronę to oferujemy, także jednorazowy Audyt UX, dzięki któremu dowiesz się jakie elementy strony internetowej wymagają zmiany.

Czysty kod strony biznsowej Mysłowice
Profesjonalne strony internetowe w Mysłowicach

Technologie tworzenia – fundament stabilności serwisu


Każda agencja interaktywna, posiada swoją gamę technologii, którą wykorzystują podczas tworzenia projektów. W naszym przypadku nie jest inaczej – do tworzenia stron i sklepów wykorzystujemy następujące technologie: HTML5, CSS3, Javascript/Jquery, PHP7, Mysql.

W celu zapewnienia interaktywnego panelu, dzięki któremu będziesz w stanie edytować w zasadzie każdy element strony, wykorzystujemy CMS Wordpress. Połączenie tych wszystkich technologii oraz CMS Wordpress, powoduje, że strona internetowa posiada bogaty pakiet funkcjonalności i jest stabilna przez wiele lat.

Warto także podkreślić, że są to technologie znane przez bardzo duże grono programistów na całym świecie, także w przypadku rozbudowy serwisu internetowego, na pewno znajdziesz oczekiwaną pomoc.

Agencja Display – Projektujemy strony w Mysłowicach od lat


Mysłowice to jedne z pierwszych miast, gdzie rozpoczynaliśmy naszą podróż biznesową z projektowaniem i kodowaniem stron internetowych. Dzięki nabytemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie zaprojektować naprawdę dobry serwis internetowy w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do kontaktu, a grono naszych specjalistów, dostosuje ofertę pod twoje indywidualne potrzeby.