Strony internetowe
Oława

Powierz projekt strony doświadczonym specjalistom

strzalka
Ikona strony internetowe
Strony
internetowe

Nowoczesne strony internetowe zaprojektowanie zgodnie ze standardami UX.

Sprawdź ofertę dolny-separator
Ikona sklepy internetowe
Sklepy
internetowe

W pełni funkcjonalne sklepy internetowe oparte na systemie woocommerce..

Sprawdź ofertę dolny-separator
Ikona Projekty graficzne
Projekty graficzne
stron www

Zaprojektuj nową stronę internetową z doświadczonym specjalistą.

Sprawdź ofertę dolny-separator

Strony internetowe Oława - cennik


Strony internetowe podkreślają obecność firm w internecie. Są one obecnie absolutną podstawą działalności biznesów w sieci. Potencjalni odbiorcy poszukują informacji o dostępnych lokalnie usługach i produktach właśnie w internecie, zasięgając tam również opinii na ich temat oraz nawiązując kontakt ze sprzedawcami, wykonawcami czy pośrednikami. Ma to szczególne znaczenie w miastach, w których konkurencyjność firm rośnie w niemal każdej branży. Dotyczy to także Oławy, będącej coraz istotniejszym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym oraz społecznym Dolnego Śląska.

Standard

od 500

Do 5 podstron

System zarządzania treścią – CMS

Strona oparta na szablonie

X

Ruchoma animacja (slider)

X

Wprowadzenie tekstów i zdjęć

Formularz kontaktowy

Mapka lokalizacji

Instalacja na serwerze

X

Responsywność

X

X

Medium

od 1000

Do 15 podstron

System zarządzania treścią – CMS

Indywidualny projekt graficzny

Galeria zdjęć

Ruchoma animacja (slider)

Optymalizacja pod pozycjonowanie

Wprowadzenie tekstów i zdjęć

Formularz kontaktowy

Mapka lokalizacji

Instalacja na serwerze

Integracja strony z portalem Facebook

Responsywność

X

X

Premium

od 1800

od 25 podstron

System zarządzania treścią – CMS

Indywidualny projekt graficzny

Galeria zdjęć

Ruchoma animacja (slider)

Optymalizacja pod pozycjonowanie

Wprowadzenie tekstów i zdjęć

Formularz kontaktowy

Mapka lokalizacji

Instalacja na serwerze

Integracja strony z portalem Facebook

Responsywność

Dodatkowe wersje językowe

Projekt logotypu

Oława - miasto biznesu


Obecnie Oława może się pochwalić niemal całościowym zagospodarowaniem wszystkich terenów przeznaczonych dla przemysłu, na dodatek z zastosowaniem przyjaznych środowisku technologii. Miasto wyróżnia się wyjątkowo niskim wskaźnikiem stopy bezrobocia i przez cały czas pozyskuje nowych inwestorów strategicznych. Na obszarze Oławy działają zarówno zakłady lokalnych przedsiębiorstw, jak i oddziały firm ogólnopolskich oraz zagranicznych.

Aktualna sytuacja miasta znacząco odbiega od okresu przypadającego na początek lat 90. ubiegłego wieku, kiedy to miało miejsce załamanie gospodarcze. Na miejsce upadłych zakładów powstały nowe, a ich sytuacja cały czas ulega poprawie. Wszystko to przekłada się na znaczący wzrost konkurencyjności firm, a tym samym konieczność poszukiwania skutecznych form promocji biznesu.

Koszt strony internetowe
Nowoczesna reklama w internecie

Tworzenie stron internetowych Oława


Posiadanie dobrej strony internetowej jest konieczne, aby dokonać skutecznej dywersyfikacji działań niezbędnych do wyróżnienia firmy ponad ofertę konkurencji. Prawidłowo zaprojektowana i wykonana witryna pozwala na pozyskanie nowych klientów, a jednocześnie przyczynia się do rozwoju przedsiębiorstwa i stanowi jego doskonałą wizytówkę.

Nowoczesna witryna może być źródłem informacji o firmie oraz jej usługach lub produktach, a jednocześnie miejscem ułatwiającym odbiorcom nawiązanie kontaktu z przedstawicielami przedsiębiorstwa. Oferująca profesjonalne strony internetowe Oława to miasto, gdzie działa doskonale przygotowana agencja interaktywna. Każda realizacja rozpoczyna się od szczegółowego omówienia projektu z klientem, dzięki czemu możliwe jest jak najlepsze dobranie rozwiązań technologicznych do potrzeb witryny oraz indywidualnych wymagań odbiorcy.

Projektowanie stron w Oławie


Zlecając stworzenie strony www agencji interaktywnej, klient ma możliwość wyboru gotowego szablonu lub projektu indywidualnego. Oba rozwiązania oferują nieco inny poziom zaawansowania ogólnych funkcjonalności witryny, jak i możliwości integracji z bazami danych czy sklepem internetowym. Po ustaleniu konkretnego planu działania, designerzy, programiści, graficy oraz pozostali pracownicy agencji interaktywnej przystępują do pracy.

Na samym początku projektu przystępujemy do przeprowadzenia wstępnego wywiadu z klientem, który ma odpowiedzieć na pytania: do jakich celów ma służyć nowa witryna internetowa? Czy przewidziane są jakieś specjale moduły? Czy istnieje jakaś strona internetowa, która ma być naszą inspiracja?

Zaprojektujemy ci wyjątkową stronę internetową Oława
Korzystny cennik stron internetowych

Strony internetowe Oława w korzystej cenie


Oferująca projektowanie stron Oława jest miastem, gdzie warunki cenowe współpracy są wyjątkowo atrakcyjne. Z reguły koszty witryny przygotowanej w oparciu o gotowy szablon zaczynają się już od 1 500 zł. Strona bazująca na projekcie indywidualnym jest bardziej wymagająca, a wydatki związane z jej opracowaniem to min. 2 800 zł. Prowadząc działalność w Oławie, warto skorzystać z usług doskonale skoordynowanego zespołu fachowców i otrzymać nowoczesną, w pełni responsywną oraz funkcjonalną witrynę firmową.

Chcesz uzyskać indywidualną wycenę swojego projektu strony? Zapraszam do kontaktu mailowego: biuro@agencja-display.pl