Strony internetowe
Rzeszów

Powierz projekt strony doświadczonym specjalistom

strzalka
Ikona strony internetowe
Strony
internetowe

Nowoczesne strony internetowe zaprojektowanie zgodnie ze standardami UX.

Sprawdź ofertę dolny-separator
Ikona sklepy internetowe
Sklepy
internetowe

W pełni funkcjonalne sklepy internetowe oparte na systemie woocommerce..

Sprawdź ofertę dolny-separator
Ikona Projekty graficzne
Projekty graficzne
stron www

Zaprojektuj nową stronę internetową z doświadczonym specjalistą.

Sprawdź ofertę dolny-separator

Strony internetowe Rzeszów - Cennik


Profesjonalnie zaprojektowana strona internetowa nie zawiesza się, zawsze działa płynnie, a do tego poprawnie wyświetla swoją zawartość. Co więcej, odznacza się unikalną szatą graficzną, która doskonale współgra z wizerunkiem danej firmy. Dlatego tak ważne jest, by tworzenie swoich stron internetowych powierzać tylko specjalistom, posiadającym odpowiednią wiedzę oraz bogate doświadczenie w realizacji tego typu zleceń. Do takich osób zalicza się właśnie nasza firma. Od wielu lat zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem stron internetowych. Na co dzień współpracujemy z małymi jak i dużymi firmami, a także z klientami indywidualnymi. Jeśli zatem interesuje Was agencja interaktywna, projektująca strony internetowe przyjazne odbiorcom, chętnie przez nich odwiedzane, zapraszamy do nawiązania z nami współpracy.

Standard

od 500

Do 5 podstron

System zarządzania treścią – CMS

Strona oparta na szablonie

X

Ruchoma animacja (slider)

X

Wprowadzenie tekstów i zdjęć

Formularz kontaktowy

Mapka lokalizacji

Instalacja na serwerze

X

Responsywność

X

X

Medium

od 1000

Do 15 podstron

System zarządzania treścią – CMS

Indywidualny projekt graficzny

Galeria zdjęć

Ruchoma animacja (slider)

Optymalizacja pod pozycjonowanie

Wprowadzenie tekstów i zdjęć

Formularz kontaktowy

Mapka lokalizacji

Instalacja na serwerze

Integracja strony z portalem Facebook

Responsywność

X

X

Premium

od 1800

od 25 podstron

System zarządzania treścią – CMS

Indywidualny projekt graficzny

Galeria zdjęć

Ruchoma animacja (slider)

Optymalizacja pod pozycjonowanie

Wprowadzenie tekstów i zdjęć

Formularz kontaktowy

Mapka lokalizacji

Instalacja na serwerze

Integracja strony z portalem Facebook

Responsywność

Dodatkowe wersje językowe

Projekt logotypu

Display - agencja interaktywna Rzeszów


W swojej codziennej pracy zajmujemy się profesjonalnym projektowanie stron www, portali, witryn korporacyjnych oraz sklepów internetowych. Zależy nam na tym, by z jednej strony realizować wytyczne i oczekiwania zamawiającego, z drugiej zaś tak opracować projekt by był on zgodny z najnowszymi trendami i w odpowiedni sposób trafiał do odbiorców. Za każdym razem uwzględniamy też czy dana stron www skierowana jest do dzieci, młodzieży czy dorosłych.

Nie bylibyśmy w stanie realizować zleceń na najwyższym poziomie, gdy nie szły za nami - duża wiedza poparta studniami kierunkowymi i licznymi kursami oraz bogate doświadczenie. Jak zatem działamy? Otóż, zanim przystąpimy do realizacji konkretnego zlecenia, analizujemy oczekiwania zamawiającego, a także – co jest niezwykle istotne - przeprowadzamy analizę rynku i konkurencji.

Koszt strony internetowe Rzeszów
Nowoczesna reklama w internecie

Strony internetowe Rzeszów – skuteczna promocja


W swojej działalności skupiamy się nie tylko na profesjonalnym tworzeniu stron internetowych, ale też ich skutecznym promowaniu. Działamy zatem również jako agencja SEO, dysponująca szeroką wiedzą w zakresie pozycjonowania stron internetowych. Oferujemy pełny zakres usług SEO, dzięki czemu gwarantujemy uzyskanie wysokich pozycji oraz zwielokrotnianie liczby odwiedzin na takiej stronie, a tym samym zapewniamy większą ilość klientów, co z kolei generuje wyższe zyski.

Audyt SEO a tworzenie stron internetowych Rzeszów


Dobrze zaprojektowana strona internetowa o odpowiedniej architekturze informacji, właściwym nasycaniu treściami - wysokiej jakości, a do tego szybka i mobilna, jest w stanie zagwarantować nam wysokie miejsce w wynikach wyszukiwania Google na najważniejsza słowa kluczowe, związane z działalnością danego biznesu. W celu zweryfikowania wszelkich przeszkód w uzyskiwaniu najwyższych pozycji oraz zdobywaniu największego ruchu, przeprowadza się audyt SEO. Taki dokument składa się z kilkudziesięciu stron i zawiera analizę poszczególnych elementów, które należy poprawić, by osiągnąć wysokie pozycje w wyszukiwarce Google.

Zaprojektujemy ci wyjątkową stronę internetową Rzeszów
Nowoczesna strona internetowa Rzeszów

Pozycjonowanie stron WWW i sklepów internetowych w Google


Skuteczne pozycjonowanie stron www i sklepów internetowych zapewnia ich wysoką pozycję w wyszukiwarce Google. Pamiętajmy jednak, że tylko rzetelne podejście do tematu zapewni dobre wyniki. Jak my działamy w tym obszarze? Najpierw przeprowadzamy audyt SEO, a następnie, w oparciu o niego, przygotowujemy strategię działania dostosowaną do wyznaczonego budżetu. Opracowany przez nas plan trafia do rąk zleceniodawcy. Po jego zaakceptowaniu przystępujemy do działania. A zatem wykonujemy szereg działań programistycznych i związanych z warstwą contentową – dzięki nim nastąpi polepszenie widoczności danej strony internetowej w wyszukiwarce Google.

Jako profesjonalna firma z bogatym doświadczeniem, umiemy dostosować naszą strategię działania do danej sytuacji. A więc, jeśli zachodzi taka potrzeba to promujemy różne części sklepu w zależności od trendów czy sezonów. Zawsze taka strategia jest bardzo dobrze przemyślana i w tym wypadku przeznaczona dla szerokiego wachlarza sklepów internetowych.

Jako agencja interaktywna Display jesteśmy młodym i małym zespołem, ale za to o dużych możliwościach, o nieograniczonym pokładzie kreatywności, pełnym pasji i odpowiedniej wiedzy.