Strony internetowe
Sanok

Powierz projekt strony doświadczonym specjalistom

strzalka
Ikona strony internetowe
Strony
internetowe

Nowoczesne strony internetowe zaprojektowanie zgodnie ze standardami UX.

Sprawdź ofertę dolny-separator
Ikona sklepy internetowe
Sklepy
internetowe

W pełni funkcjonalne sklepy internetowe oparte na systemie woocommerce..

Sprawdź ofertę dolny-separator
Ikona Projekty graficzne
Projekty graficzne
stron www

Zaprojektuj nową stronę internetową z doświadczonym specjalistą.

Sprawdź ofertę dolny-separator

Strony internetowe Sanok - Cennik


Każdy przedsiębiorca, podczas prowadzenia swojego biznesu, musi zdecydować jaką formę marketingu przyjąć do realizacji swoich celów biznesowych. Wielu decyduje się na tradycyjną formę reklam np. banery/flagi reklamowe bilbordy, ulotki – minusem takich działań są zdecydowanie koszty w porównaniu do konwersji. Zdecydowanie lepiej jest wybrać marketing internetowy, który trafia do coraz większego grona potencjalnych klientów, a estetyczna strona internetowa spowoduje wzrost zapytań oraz nada zaufanie firmie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, przygotowaliśmy 3 najczęściej wybierane modele, jeżeli chodzi o strony internetowe, zapraszamy do wyboru:

Standard

od 500

Do 5 podstron

System zarządzania treścią – CMS

Strona oparta na szablonie

X

Ruchoma animacja (slider)

X

Wprowadzenie tekstów i zdjęć

Formularz kontaktowy

Mapka lokalizacji

Instalacja na serwerze

X

Responsywność

X

X

Medium

od 1000

Do 15 podstron

System zarządzania treścią – CMS

Indywidualny projekt graficzny

Galeria zdjęć

Ruchoma animacja (slider)

Optymalizacja pod pozycjonowanie

Wprowadzenie tekstów i zdjęć

Formularz kontaktowy

Mapka lokalizacji

Instalacja na serwerze

Integracja strony z portalem Facebook

Responsywność

X

X

Premium

od 1800

od 25 podstron

System zarządzania treścią – CMS

Indywidualny projekt graficzny

Galeria zdjęć

Ruchoma animacja (slider)

Optymalizacja pod pozycjonowanie

Wprowadzenie tekstów i zdjęć

Formularz kontaktowy

Mapka lokalizacji

Instalacja na serwerze

Integracja strony z portalem Facebook

Responsywność

Dodatkowe wersje językowe

Projekt logotypu

Strony internetowe dostosowane pod użytkownika


Jako agencja interaktywna z wieloletnim doświadczeniem w branży tworzenia stron, jesteśmy w stanie zaprojektować Ci serwis internetowy, który będzie spełniał oczekiwania docelowej grupy odbiorców. Nasi wykwalifikowani specjaliści UX (nauka na temat zachowań użytkowników), na podstawie narzędzi, zbadają jak się zachowują użytkownicy i jakie elementy wymagają szczególnego wyróżnienia. Wbrew pozorom dobrze zaprojektowana strona, nie musi posiadać „wodotrysków” a wręcz przeciwnie, im prostsza w obsłudze przez użytkownika tym lepiej.

Im serwis internetowy jest łatwiejszy w obsłudze, tym istnieje znacznie większa szansa konwersji w postaci telefonu czy też zapytania z formularza kontaktowego. Co ważne, nawet jeżeli inwestujemy w marketing internetowy typu pozycjonowanie czy Google Ads, to bez dobrze zaprojektowanej strony, współczynnik konwersji/zysku będzie znacznie niższy.

Koszt strony internetowe w Sanoku
Nowoczesna reklama w internecie Sanok

Proces tworzenia strony internetowej


Nasze doświadczenie zostało zbudowane na podstawie wielu realizacji i zdajemy sobie sprawę, że kluczem do stworzenia dobrego projektu jest dobry wywiad z klientem – dzięki takiej rozmowie, jesteśmy w stanie ocenić jakie funkcjonalności powinien posiadać serwis i na jakich elementach graficznych zależy klientowi najbardziej. Po dokładnym wywiadzie, przekazujemy analizę do działu graficznego gdzie zostanie przygotowany wstępny projekt – ze zdjęciami stockowymi (istnieje możliwość wymiany na zdjęcia klienta). Wszystkie elementy projektu mają jakieś zastosowanie i powód dlaczego one występują. Cały projekt jest omawiany telefonicznie w celu przedstawienia koncepcji i zebrania ewentualnych poprawek. Na przemyślenie projektu dajemy do 5 dni roboczych, po tym czasie dobrze jak wytyczne wrócą do działu graficznego.

Gotowy projekt przenosimy do działu programistów, którzy przełożą go na kod strony. Na tym etapie są również obsługiwane wszelkie funkcjonalności. W momencie kiedy otrzymamy akceptację projektu, przenosimy stronę na hosting klienta.

Strona internetowa wraz z pozycjonowaniem


Sama strona internetowa bez odpowiednich działań marketingowych np. pozycjonowania, jest niczym kropla w morzu - może być ona najlepiej skonstruowana i w 100% intuicyjna ale nic to nie znaczy, ponieważ nikt na nią nie wejdzie. Dlatego też warto zdecydować się na pozycjonowanie stron w naszej agencji. Od samego początku projektu, przygotujemy odpowiednią strategię i na tej podstawie dostosujemy wszystkie elementy nowej strony. Takie działania znacząco wpływają na jakość samego pozycjonowanie, ponieważ mamy wgląd we wszystkie elementy serwisu i możemy je odpowiednio (szybciej) dostosować – dzięki czemu szybciej znajdziesz się wysoko w wynikach wyszukiwań.

Zaprojektujemy ci wyjątkową stronę internetową Sanok
Estetyczne strony internetowe Sanok

Strony internetowe na CMS Wordpress


Tworzymy strony internetowe w oparciu o popularny system CMS Wordpress, dzięki czemu w prosty sposób (bez większej wiedzy programistycznej), będziesz w stanie edytować w zasadzie każdy element strony internetowej.

Do samego kodowania wykorzystujemy tylko popularne technologie takie jak: HTML5, CSS3, Javascript/Jquery, PHP7, Mysql. Wszystkie te technologie są stabilne i dzięki nim rocznie powstają setki tysięcy stabilnych serwisów internetowych. Projektowane przez nas strony są modułowe i da się je bez większego problemu rozwijać – gotowy projekt stronie nie oznacza zakończenia możliwości jego rozbudowy.

Agencja Display – projektujemy strony internetowe w Sanoku od lat


Sanok jest jednym z pierwszych miast dla których tworzyliśmy nowe strony internetowe. Dzięki czemu rozwinęliśmy się a wraz z rozwojem możemy zagwarantować jakość naszych strony i sklepów internetowych. Potrzebujesz estetycznej, funkcjonalnej i stabilnej strony internetowej? Trafiłeś w dobre miejsce, zapraszamy do kontaktu, a grono naszych specjalistów dobierze indywidualne rozwiązanie dla twojego biznesu.