Strony internetowe
Świecie

Powierz projekt strony doświadczonym specjalistom

strzalka
Ikona strony internetowe
Strony
internetowe

Nowoczesne strony internetowe zaprojektowanie zgodnie ze standardami UX.

Sprawdź ofertę dolny-separator
Ikona sklepy internetowe
Sklepy
internetowe

W pełni funkcjonalne sklepy internetowe oparte na systemie woocommerce..

Sprawdź ofertę dolny-separator
Ikona Projekty graficzne
Projekty graficzne
stron www

Zaprojektuj nową stronę internetową z doświadczonym specjalistą.

Sprawdź ofertę dolny-separator

Strony internetowe Świecie - cennik


Prowadzisz firmę? Powinieneś mieć stronę internetową! Firma istnieje naprawdę, jeśli istnieje w świadomości klientów. Mimo to nie każdy zdaje sobie sprawę, jak ważne dla informacji o produktach i usługach są strony internetowe. Świecie jest jednym z miast, gdzie naprawdę wiele jeszcze powinno się zrobić dla podniesienia tej świadomości, co właśnie postaramy się zrobić..

Standard

od 500

Do 5 podstron

System zarządzania treścią – CMS

Strona oparta na szablonie

X

Ruchoma animacja (slider)

X

Wprowadzenie tekstów i zdjęć

Formularz kontaktowy

Mapka lokalizacji

Instalacja na serwerze

X

Responsywność

X

X

Medium

od 1000

Do 15 podstron

System zarządzania treścią – CMS

Indywidualny projekt graficzny

Galeria zdjęć

Ruchoma animacja (slider)

Optymalizacja pod pozycjonowanie

Wprowadzenie tekstów i zdjęć

Formularz kontaktowy

Mapka lokalizacji

Instalacja na serwerze

Integracja strony z portalem Facebook

Responsywność

X

X

Premium

od 1800

od 25 podstron

System zarządzania treścią – CMS

Indywidualny projekt graficzny

Galeria zdjęć

Ruchoma animacja (slider)

Optymalizacja pod pozycjonowanie

Wprowadzenie tekstów i zdjęć

Formularz kontaktowy

Mapka lokalizacji

Instalacja na serwerze

Integracja strony z portalem Facebook

Responsywność

Dodatkowe wersje językowe

Projekt logotypu

Po co Ci reklama w internecie?


Jeśli jesteś właścicielem firmy - nawet jednoosobowej - świadczącej usługi w okolicy, zapewne zależy ci na dotarciu do jak najszerszej grupy odbiorców. Jak próbujesz to osiągnąć? Ulotki? Ogłoszenie w prasie? Plakat na przystanku? Tymczasem twoja konkurencja nie śpi i 24 godziny na dobę nadaje treści, którymi uwodzi klientów nigdy nie czytających gazet, nie sięgających po ulotki, ani nie jeżdżących autobusem. Najlepszym rozwiązaniem są strony internetowe oraz pozycjonowanie.

Dlaczego numer telefonu w panoramie firm nie wystarczy?

Może tak jak wielu innych przedsiębiorców korzystasz z serwisów, w których można założyć profil firmy, umieścić podstawowe dane i już nabywa się błogiej świadomości, ze oto jesteś obecny w internecie. Czy to naprawdę wystarczy? Otóż nie bardzo. Tego typu wizytówki mają na ogół ograniczenia co do wielkości. Wprawdzie umieścisz tam podstawowe dane firmy i może nawet zmieszczą się ze cztery zdania na temat oferty, ale jakaś grafika, czy zdjęcia twoich dotychczasowych realizacji – już niekoniecznie. Oczywiście świetnie, że w ogóle taka informacja o twojej firmie w sieci istnieje, ale jeśli chcesz naprawdę się pokazać i to od najlepszej strony, pomyśl o czymś więcej.

Koszt strony internetowe
Nowoczesna reklama w internecie

„Mam fanpage na Facebooku, to wystarczy!”


Cóż… niezupełnie. Póki co posiadanie profilu w którymkolwiek z serwisów społecznościowych nie jest obowiązkowe i wiele osób z tego korzysta omijając serwisy tego typu szerokim łukiem. To również są twoi potencjalni klienci i wygląda na to, że powinieneś pomyśleć o zainteresowaniu ich swoją ofertą w inny sposób. Czas na własną, estetyczna, przejrzystą stronę internetową. Będąc dostępną w publicznej przestrzeni, twoja strona dotrze do każdego, kto będzie szukał usług jakie świadczysz, czy produktów, które sprzedajesz.

Oczywiście nie ma przeciwwskazań, żebyś połączył linkami swoją stronę internetową, z profilem firmy na Facebooku. Media społecznościowe wprawdzie nie docierają do wszystkich, ale ich zasięg i skuteczność marketingowa, jest jednak nie do pogardzenia.

Strony internetowe Świecie – co z tego będziesz miał?


Zlecając stworzenie twojej własnej strony internetowej profesjonalistom, zyskasz w internecie własną przestrzeń, która zostanie zagospodarowana tak, by w jak najlepszym i najpełniejszym świetle pokazać twoja firmę i jej ofertę. Znajdzie się tu miejsce na aktualności dotyczące twojej oferty, promocje, cennik, czy formularz kontaktowy – jednym słowem wszystko co chcesz, aby potencjalni klienci o twojej firmie wiedzieli. Rodzaje stron internetowych – wybierz taki, jakiego potrzebujesz

Jak zapewne sam zauważyłeś przeglądając sieć, strona stronie nierówna. Zastanów się więc, czego będziesz potrzebował – niedrogiej, jednozakładowej wizytówki, czy rozbudowanej witryny zawierającej portfolio, a może nawet firmowego bloga? Zaufaj profesjonalistom, którzy tworzą witryny firmowe na co dzień. Dobrze znają tajniki funkcjonowania sieci i internetowego marketingu. Kiedy przedstawisz im swoje oczekiwania, z pewnością będą w stanie zaproponować rozwiązanie, które sprawdzi się najlepiej w przypadku twojej firmy z uwzględnieniem jej profilu działania, zasięgu i wielkości. Posiadanie strony internetowej, to możliwość prezentowania oferty firmy na okrągło – dzień i noc. Dlaczego jeszcze z tego nie korzystasz?

Zaprojektujemy ci wyjątkową stronę internetową Świecie