Strony internetowe
Wodzisław Śląski

Powierz projekt strony doświadczonym specjalistom

strzalka
Ikona strony internetowe
Strony
internetowe

Nowoczesne strony internetowe zaprojektowanie zgodnie ze standardami UX.

Sprawdź ofertę dolny-separator
Ikona sklepy internetowe
Sklepy
internetowe

W pełni funkcjonalne sklepy internetowe oparte na systemie woocommerce..

Sprawdź ofertę dolny-separator
Ikona Projekty graficzne
Projekty graficzne
stron www

Zaprojektuj nową stronę internetową z doświadczonym specjalistą.

Sprawdź ofertę dolny-separator

Strony internetowe Wodzisław Śląski - cennik


Dlaczego warto zainwestować w nowoczesną stronę internetową? Powodów jest naprawdę wiele jeden z nich można określić powiedzeniem „jeśli nie ma cię w internecie, nie istniejesz”. Strona internetowa jest kluczowym elementem większości przedsiębiorstw, to ona dostarcza nowych klientów, jest niczym pracownik firmy, który jest naprawdę tani w utrzymaniu a pracuje na sukces biznesu 24h/7, co więcej ma bardzo duże możliwości co do marketingu - od pozycjonowania klasycznego aż po płatne reklamy w Google.

Standard

od 500

Do 5 podstron

System zarządzania treścią – CMS

Strona oparta na szablonie

X

Ruchoma animacja (slider)

X

Wprowadzenie tekstów i zdjęć

Formularz kontaktowy

Mapka lokalizacji

Instalacja na serwerze

X

Responsywność

X

X

Medium

od 1000

Do 15 podstron

System zarządzania treścią – CMS

Indywidualny projekt graficzny

Galeria zdjęć

Ruchoma animacja (slider)

Optymalizacja pod pozycjonowanie

Wprowadzenie tekstów i zdjęć

Formularz kontaktowy

Mapka lokalizacji

Instalacja na serwerze

Integracja strony z portalem Facebook

Responsywność

X

X

Premium

od 1800

od 25 podstron

System zarządzania treścią – CMS

Indywidualny projekt graficzny

Galeria zdjęć

Ruchoma animacja (slider)

Optymalizacja pod pozycjonowanie

Wprowadzenie tekstów i zdjęć

Formularz kontaktowy

Mapka lokalizacji

Instalacja na serwerze

Integracja strony z portalem Facebook

Responsywność

Dodatkowe wersje językowe

Projekt logotypu

Dlaczego warto być widocznym w internecie?


W dzisiejszych czasach internet jest głównym źródłem informacji, jeżeli szukamy usług to zazwyczaj wpisujemy proste zapytanie w wyszukiwarce Google i w ciągu kilku sekund uzyskujemy kilka stron, które zajmują się usługami o które pytaliśmy. W tym momencie wystarczy wybrać firmę, która naszym zdaniem wygląda najbardziej wiarygodnie (dzięki realizacją i referencją) i skontaktować się z nią. Celem niemal każdego przedsiębiorcy jest znaleźć się w przynajmniej Top 10 wyszukań, jednak aby tam się znaleźć trzeba zacząć od podstaw czyli od zaprojektowania dobrej strony internetowej, która będzie dostosowana pod potrzeby grupy docelowej klientów i do tego trzeba doliczyć czas jaki jest potrzebny na pozycjonowanie strony internetowej. Jeżeli zainwestujemy swoje pieniądze w taką formę marketingu internetowego, możemy być pewni, że będą z tego dobre efekty i najbardziej oczekiwana konwersja w formie zapytań i nowych klientów.

Koszt strony internetowe
Koncepcja nowoczesnej strony internetowej Wodzisław Śląski

Dlaczego ogłoszenie na lokalnym portalu nie wystarczy?


Ogłaszanie swojej działalności na lokalnych portalach jest jak najbardziej dobrą formą marketingu internetowego, jednak na sam początek otwarcia działalności. Dużym problemem jest konkurencja, która może oferować takie same usługi jak my, w takim momencie klient nie ma żadnego porównania i na tle kilku firm, wydajemy się być niemal niewidoczni. W takim momencie warto zainwestować w stronę internetową, która dobrze zaprojektowana, potrafi „zagarnąć” dużą część rynku. Jako firma web developerska projektujemy strony internetowe dostosowane do czynników UX czyli przystosowane do dużej grupy klientów. Stosując odpowiednie grafiki, czcionki, strukturę strony jesteśmy w stanie zwiększyć konwersję – ilość zapytań na produkty. Chcesz się przekonać? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług..

Co z serwisami społecznościowymi?


Media społecznościowe są doskonałym sposobem na dodatkową reklamę twojej działalności w sieci, zwłaszcza, jeśli masz szerokie grono znajomych. Reklama na Facebooku dostosowana do odpowiedniej grupy potencjalnych klientów, może przynieść twojemu przedsiębiorstwu kilku nowych klientów. Pamiętaj o jednym – nie każdy z twoich potencjalnych klientów posiada konto na Facebooku, czy Instagramie. Reklama na tego typu serwisach jest więc dodatkiem i dobrze, gdybyś w takim serwisie umieścił linka (odnośnik) do swojej własnej, funkcjonalnej i responsywnej strony internetowej. Warto także pomyśleć o połączeniu strony internetowej z nowościami umieszczanymi na Facebooku, nadaje to stronie internetowej dynamikę i pokazuje, że przedsiębiorstwo żyje i cały czas pracuje na swój sukces.

Social Media a strona internetowa
Profesjonalne strony internetowe w Wodzisławie Śląskim

Strony internetowe Wodzisław Śląski - jakie korzyści?


Twoja własna strona internetowa, to jedyna możliwość przedstawienia oferty firmy w internecie w pełnym świetle. Znajdzie się na niej miejsce na wszystko – zdjęcia twoich realizacji, informacje o ofercie, dane i formularz kontaktowy, a nawet na modnego ostatnio firmowego bloga. Wszystko zależy od twoich potrzeb i upodobań, oraz od tego, jakie treści chcesz na stronie umieszczać. Wiele firm usługowych na przykład, prowadzi na stronie firmowego bloga, w którym umieszcza porady i różnego rodzaju ciekawostki. To świetnie wpływa na relacje z klientami i wiąże ich z firmą. Ciekawe treści na stronie sprawiają, że klienci którzy ją odwiedzają chętnie dzielą się adresem reklamując przy okazji twoje usługi.

Zaufaj ludziom, którzy będą tworzyć stronę. Robią to na co dzień więc wiedzą doskonale, jak funkcjonuje sieciowy marketing. Pomogą ci wybrać grafikę, stworzą treść i zadbają o wszelkie możliwe detale tak, by witryna jak najlepiej przedstawiała twoją ofertę. Twoja strona internetowa w Wodzisławiu Śląski, umieszczona na stabilnym serwerze, będzie widoczna przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Przez cały ten czas twoja oferta będzie przemawiać do potencjalnych kontrahentów. Pod jednym warunkiem – strona internetowa musi być odpowiednio pozycjonowana, aby klient mógł bez trudu ją odnaleźć po określonej frazie kluczowej – na przykład „pozycjonowanie stron Wodzisław Śląski”