Pozycjonowanie
stron Grudziądz

Powierz pozycjonownie strony doświadczonym specjalistom

strzalka

Pozycjonowanie Grudziądz


Posiadasz stronę internetową, jednak efekty z jej istnienia są znikome? Skorzystaj z naszej oferty pozycjonowania stron i przekonaj się jak wiele możemy zrobić dla twojego biznesu.

Pozycjonowanie stron Grudziądz


Po zaprojektowaniu swojej unikalnej strony internetowej, przyszedł czas na zastanowienie się nad formą marketingu firmy. Niestety sama strona internetowa, bez odpowiedniej optymalizacji na wybrane frazy kluczowy nie będzie się wyświetlała wysoko w wynikach wyszukiwań – dlatego warto zainwestować w pozycjonowanie lokalne w Grudziądzu.

Pozycjonowanie czyli (ang. Search Engine Optimization) to zestaw działań marketingowych mających na celu uzyskanie wyższych pozycji wybranych słów kluczowych (zapytań w wyszukiwarce np. Montaż lodówki w poznaniu) w naturalnych wynikach wyszukiwarki internetowej Google. Na powodzenie projektu składa się optymalizacja strony pod kątem technicznym (z poziomu kodu) i treści oraz działania poza stroną (off-site) mające na celu zwiększenie rozpoznawalności marki poprzez np. dodawanie wartościowych artykułów promujących markę.

Pozycjonowanie stron internetowych Grudziądz
Widoczność strony, SEO w Grudziądzu

Jak wygląda proces pozycjonowania?


1. Rozmawiamy na temat możliwości budżetowych przedsiębiorstwa – rynek w sieci działa według zasady „Większy może więcej”, co oznacza wprost, że bardziej konkurencyjne frazy są zagarniane, przez duże korporacje – na takie frazy znacznie ciężej jest się wbić w Top10 i dlatego warto dobrać prostsze, o troszkę mniejszej ilości wyświetleń ale z gwarancją, że da się je wbić na pierwszą stronę wyszukiwań.

2. Analizujemy konkurencję i dobieramy frazy – Dzięki naszym specjalistycznym narzędziom, sprawdzamy siłę konkurencji na wybrane frazy i analizujemy czy jesteśmy w stanie dostać się na pierwszą stronę wyszukiwań w przeciągu 1 roku.

3. Przygotowanie strategii pozycjonowania – po analizie konkurencji, przystępujemy do wypisania szczegółowej listy zadań (rozbitych na miesiące), które spowodują wzrosty pozycji.

4. Wdrażamy optymalizacje techniczną – Sprawdzamy całą stronę, pod kątem użyteczności dla Robotów Googla oraz prędkości.

5. Wdrażamy optymalizację treści – dostosowujemy/redagujemy treści tak, aby były jak najbardziej dostosowane do potrzeb wyszukiwarki Google oraz dodajemy specjalne znaczniki meta mające na celu ukierunkowanie robota – co akurat znajduje się na tej podstronie. Proces redagowania polega na nasyceniu treści odpowiednią ilością fraz kluczowych.

6. Linkujemy stronę – reklamujemy stronę internetową na różnych tematycznych (wartościowych), forach i katalogach firm – co zwiększa rozpoznawalność marki oraz uwierzytelnia firmę w oczach wyszukiwarki.

7. Dodajemy artykuły blogowe – tematyczne artykuły blogowe skupiają się na pozyskiwaniu frazy na tzw. długi ogon np. Dlaczego warto zainwestować w klimatyzację, co zwiększa ruch na stronie internetowej a co za tym idzie zwiększa pozycję samej strony.

Budowa marki w sieci poprzez pozycjonowanie w mieście Grudziądz

Czy pozycjonowanie w Grudziądzu ma sens?


Grudziądz jest bardzo silnie rozwijającym się miastem, co skłania wielu przedsiębiorców na podjęcie działań marketingowych w sieci, nie uwzględniając tego możemy zostać w tyle i stracić bardzo dużą ilość potencjalnych klientów. Pozycjonowanie jest działaniem długofalowym, czyli daje efekty po kilku miesiącach, jednak wypozycjonowane frazy pozostają przez długi czas na wysokich pozycjach, nawet po zrezygnowaniu z usługi. Czemu tylko przez długi czas, a nie na zawsze? Odpowiedź jest prosta, wynika to z faktu, iż konkurencja także prowadzi działania marketingowe i po pewnym czasie są w stanie przegonić stronę na której takie działania zatrzymano,

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat usługi, kosztów czy też samej umowy? Zapraszamy do kontaktu drogą mailową, a my odpowiemy na twoje pytanie w ciągu 24 godzin. Mail: biuro@agencja-display.pl

Już teraz widzisz pole do współpracy?