Pozycjonowanie
stron Kłodzko

Powierz pozycjonownie strony doświadczonym specjalistom

strzalka

Pozycjonowanie Kłodzko – Daj się znaleźć w internecie


Wiele firm uważa, że sama strona internetowa jest w stanie napędzić duży ruch przyczyniający się do rozwoju firmy, po części jest to prawda jednak trzeba dodać tutaj jeden ważny warunek – jeżeli ta strona korzysta z usługi pozycjonowania, wtedy znacznie zwiększa się szansa sprowadzenia ruchu a co za tym idzie konwersji.

Czym jest pozycjonowanie?


Pozycjonowanie to proces, mający na celu zwiększenie widoczności domeny na odpowiednie frazy kluczowe. Za proces pozycjonowania odpowiada specjalista zwanym pozycjonerem. Pozycjoner, ma za zadanie w jak najlepszym świetle przedstawić naszą stronę robotom wyszukiwarki Google. Czym jest robot wyszukiwarki? Roboty to specjalne mechanizmy Google, które maja na celu dokładnie zaudytować naszą stronę pod wieloma aspektami. Czynników rankingowych jest bardzo dużo od tych znanych do tych, które są jeszcze w domyśle specjalistów (niestety Google nie określa wprost, co trzeba zrobić aby być wysoko na daną frazę tylko wskazuje ogólniki)

Znane czynniki to np.: jakość treści, nasycenie frazami kluczowymi, szybkość strony, ilość linków prowadzących do strony czy też sama jakość kodu strony. Pozycjoner optymalizuje stronę właśnie pod tymi aspektami, ale także testuje inne rozwiązania, które mogą przynieść rezultat w danej branży.

Wbrew pozorom pozycjonowanie nie wygląda identycznie w każdej branży. Działania podejmowane są niemal identyczne, jednak nacisk na poszczególne elementy jest kluczowy. Wiele branż na podstawie historii, narzuca swoje standardy – niektóre branżę wymagają bardzo dużego nasycenia frazami kluczowymi, inne wręcz odwrotnie. Jako agencja z wieloletnim doświadczeniem zadbamy aby twoja strona wyróżniała się na tle konkurencji w wynikach wyszukiwania.

Pozycjonowanie stron internetowych Kłodzko
Widoczność strony, SEO Kłodzko

Czy pozycjonowanie stron w Kłodzku ma sens?


Bardzo często zadawane pytanie, jednak odpowiedź jest jedno znaczna – zawsze warto zainwestować w tą usługę z wielu aspektów, choćby wizerunkowego. Wiele firm przenosi swoje stacjonarne biznesy do sieci, ponieważ dzięki niej mogą trafić do większego grona potencjalnych klientów.

Pozycjonowanie to najbardziej opłacalna forma reklamy – w porównaniu z aktualnymi cenami tradycyjnych form reklamy takich jak telewizja czy radio, to pozycjonowanie wypada kolosalnie taniej a potrafi trafić do równie dużego grona klientów. Wynika to z faktu, iż mimo że telewizja trafia do wszystkich to jednak „wszyscy” nie są naszym potencjalnym klientem w tym momencie. W przypadku internetu, wyświetlanie się na dane zapytanie trafią do internauty, który akurat w tym momencie szuka tej usługi/produktu.

Rozpoznawalność wizerunku to jedna z cech dlaczego warto zainteresować się tą usługą, ale ważniejszą z punktu biznesowego jest sam ruch jaki potrafi wygenerować ta usługa. Nad ruchem na stronie można pracować i zwiększać liczbę potencjalnych konwersji, co jest furtką do dalszych działań marketingowych.

Jaki jest koszt pozycjonowania?


Cena samych usług pozycjonerskich jest bezpośrednio zależna od branży w jakiej będziemy prowadzić te działania. Tak jak wyżej opisaliśmy, każda branża ma swoją specyfikę i trzeba na co innego położyć stanowczy nacisk a to się wiąże z innymi kosztami. Jako Agencja oferujemy 2 modele rozliczeniowe:

1. Abonament – Umowa obejmuje określoną liczbę fraz kluczowych oraz koszt opłaty jest stały.

2. Za pozycje – Jako, że znamy się na tym co robimy, jako jedni z nielicznych oferujemy pozycjonowanie za pozycje. W tym modelu jako klient płacisz za frazy, które są w top10, w celu zabezpieczenia maksymalnego budżetu, ustawiamy tzw. barykadę czyli maksymalną kwotę (nieprzekraczalną), którą klient może płacić. Na przykładzie, jeżeli wartość fraz to 1500 zł a barykada to 700 zł to jako klient zapłacisz 700 zł.

Koszt pozycjonowania w Kłodzku

Agencja Display – profesjonalne pozycjonowanie w Kłodzku


Kłodzko jest jednym z miast, w których rozpoczynaliśmy naszą działalność i gdzie cieszymy się dużą popularnością. Pozycjonujemy tu biznesy naszych klientów od przeszło 3 lat, zapraszamy do dołączenia do naszego licznego grona klientów, abyś i ty zaistniał w interencie.

Już teraz widzisz pole do współpracy?